خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ سلامت ۵۶۰ آزاده زنجانی پایش می شود
اخبار زنجان/ سلامت ۵۶۰ آزاده زنجانی پایش می شود

اخبار زنجان/ سلامت ۵۶۰ آزاده زنجانی پایش می شود

علیرضا حیدری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار «ابهرآنلاین» افزود: امسال با توجه به اجرای طرح گسترش جامعه آماری تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران زنجان و لزوم ثبت مسایل و مشکلات درمانی ایثارگران در سیستم نرم افزاری این اداره کل طرح پایش سلامت آزادگان با هماهنگی بیمارستان ارتش زنجان در دست اجراست.
وی اظهار داشت: آزادگان شهرستان زنجان به لحاظ پایش سلامت در بیمارستان ارتش و سایر شهرستانهای استان نیز از طریق پی گیریهای بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در مراکز درمانی ازقبل هماهنگ شده، مورد معاینه پزشکی قرار خواهند گرفت.
حیدری، طرح پایش سلامت ایثارگران را ازجمله مهمترین برنامه‌های این معاونت اعلام کرد و افزود: تمام ایثارگرانی که زمین گیر شده اند و امکان مراجعه آنان برای استفاده از خدمات درمانی میسر نیست به صورت اعزام پزشک به منزل، درمان آنان مورد پی گیری قرار می گیرد.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان، تعداد جانبازان این استان را هفت هزار نفر اعلام کرد و گفت: در زمان حاضر 373 ایثارگر مرد و زن به صورت ماهانه تحت تحت پوشش پایش سلامت قرار دارند.
حیدری افزود: طرح پایش سلامت ایثارگران، فقط برای خود جانبازان، آزادگان، پدر و مادر و همسر شهدا، قابل اجراست.
به گزارش «ابهرآنلاین»، استان زنجان دارای هفت هزار جانباز، 585 آزاده و سه هزار شهید گرانقدر و والامقام است و در مجموع زنجان از وجود 50 هزار خانواده شاهد و ایثارگر برخوردار می باشد.
6084/6085

انتهای پیام /*

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.