خانه » اخبار » میانگین حضور پلیس ۱۱۰ ابهر در محل حادثه یک ‌دقیقه کاهش یافت
میانگین حضور پلیس ۱۱۰ ابهر در محل حادثه یک ‌دقیقه کاهش یافت

میانگین حضور پلیس ۱۱۰ ابهر در محل حادثه یک ‌دقیقه کاهش یافت

به گزارش خبرنگار  «ابهرآنلاین»، سرهنگ داوود مرسلی بعد از ظهر جمعه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در طول شش ماه گذشته به میزان ۴۰ کیلوگرم کشفیات انواع موادمخدر را داشته‌ایم، افزود: ما به ‌دنبال ریشه‌ها هستیم تا به صورت پایه‌ای و ‌ماندگار در این زمینه کار کنیم.

وی با اعلام کشف ۸۰ میلیارد ریالی کالای قاچاق در شهرستان ابهر طی شش ماه گذشته، اظهار کرد: با وجود اقدامات چشم‌گیری که در این حوزه صورت گرفته، به وضعیت فعلی راضی نیستیم و برای همه روزهای خود برنامه داریم.

فرمانده انتظامی شهرستان ابهر با بیان اینکه اگر مسئولی به وضعیت فعلی راضی باشد، آن روز را باید روز مرگ آن مسئول دانست، تاکید کرد: باید از ظرفیت‌های فرهنگی و اجتماعی شهرستان نهایت بهره را ببریم.

مرسلی با یادآوری اینکه در شش ماهه گذشته با کاهش ۸۰ درصدی وقوع تصادفات مواجه بودیم، از بروز تصادفات ناگوار اخیر در محور قروه خبر داد و گفت: امیدواریم تدبیر اساسی برای این محور اندیشیده شود.

فرمانده انتظامی شهرستان ابهر همه را در شرایط فعلی مسئول دانست و افزود: امروز پز مسئولیت به درد نمی‌خورد و مهم این است که در مقابل مردم روسفید باشیم.

مرسلی  با بیان اینکه امروز نمی‌توانیم‌ از سرمایه عظیم ملی نیروی انتظامی غافل شویم، اظهار کرد: اقدامات و اجرای طرح پیشگیری از جرایم و آسیب‌های اجتماعی، مانورهای مقابله با اغتشاشات و تجمعات، نشست با ادارات مختلف، اعزام کارشناسان به مساجد و مدارس و اجرای طرح پاکسازی معتادان، از جمله اقدامات پلیس ابهر در شش ماهه گذشته بوده است.

وی با بیان اینکه قصد داریم با افزایش دوربین‌های سطح شهر، مرکز پایش تصویری خود را تقویت کنیم، تاکید کرد: ۸۵ درصد از سرقت‌های منطقه توسط معتادان صورت می‌گیرد.

فرمانده انتظامی، استرس‌زا بودن و خبرنویسی را از مشترکات شغل خبرنگاری با پلیس عنوان و خاطرنشان کرد: خبرنگاران با آزادگی و احساس مسئولیت خود، در خط‌دهی به پلیس برای برخورد با مسائل و آسیب‌های اجتماعی پیش‌قدم باشند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4377108/میانگین-حضور-پلیس-۱۱۰-ابهر-در-محل-حادثه-یک-دقیقه-کاهش-یافت

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.