خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ اعتماد به ترامپ تکرار اشتباهات گذشته است
اخبار زنجان/ اعتماد به ترامپ تکرار اشتباهات گذشته است

اخبار زنجان/ اعتماد به ترامپ تکرار اشتباهات گذشته است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، حجت‌الاسلام سیدرضا موسوی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه زنجان با اشاره به پیشنهاد رئیس‌جمهور آمریکا برای نشستن پای میز مذاکره با ایران، افزود: اگر قرار باشد به حرف‌های ترامپ در خصوص نشستن پای میز مذاکره اعتماد کنیم، این اعتماد به فردی است که از برجامی به عنوان یک توافق بین‌المللی خارج شده است.

وی با بیان اینکه امروز رئیس‌جمهور آمریکا به دنبال دست‌یابی به خواسته‌های خود است و ما نباید اجازه چنین کاری را به ترامپ بدهیم، تصریح کرد: ترامپ همان فردی است که از برجامی که یک توافق بین‌المللی است و ماه‌ها فقط از سوی کشورهای مختلف برای آن صرف شده، خارج شد و این باید درس عبرتی برای ما باشد که به حرف‌های رئیس‌جمهور آمریکا اعتماد نکنیم.

امام جمعه موقت  زنجان در ادامه با اشاره به فرا رسیدن سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان به میهن اسلامی، اظهار کرد: امروز آزادگان الگوی واقعی و نماد مقاومت هستند و ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت در برهه کنونی، یکی از ضرورت‌های جامعه امروز است که باید در همه ابعاد جامعه به آن توجه کنیم.

موسوی با تاکید بر اینکه یکی از ضرورت‌های جامعه امروز ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت است، خاطرنشان کرد: امروز جامعه نیازمند الگو گرفتن از مقاومت آزادگان در برابر زیاده‌خواهی استکبار است و همین مقاومت باید در جامعه کنونی که شاهد زیاده‌خواهی‌های بدخواهان نظام هستیم، تسری یابد.

 وی با بیان اینکه ایران اسلامی هیچ وقت شروع کننده جنگ نخواهد بود، گفت: ملت ایران در کنار فرماندهان نظامی وانتظامی  همانند قاسم سلیمانی در برابر زیاده خواهی های استکبار با صلابت واقتدار ایستاده است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4376980/اعتماد-به-ترامپ-تکرار-اشتباهات-گذشته-است

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.