خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ خبرگزاری مهر باروحیه انقلابی تحلیل خوبی را به مردم ارائه می دهد
اخبار زنجان/ خبرگزاری مهر باروحیه انقلابی تحلیل خوبی را به مردم ارائه می دهد

اخبار زنجان/ خبرگزاری مهر باروحیه انقلابی تحلیل خوبی را به مردم ارائه می دهد

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، سرهنگ ابوالفضل طهماسبی ظهر چهارشنبه به مناسبت روز خبرنگار با حضور در دفتر خبرگزاری «ابهرآنلاین» در زنجان با تاکید بر اینکه رسانه‌ها باید تحلیل‌های درستی را از مسائل به جامعه ارائه دهند، ادامه داد: باید تمام خبرگزاری‌ها تحلیل‌های درستی از جامعه داشته باشند تا یاس و ناامیدی در جامعه ایجاد نشود  و ما نباید از تحریم‌ها بترسیم و باید از تحلیل نادرست بترسیم.

طهماسبی با بیان اینکه خبرگزاری «ابهرآنلاین» همواره  در پوشش برنامه‌های سپاه حضور تأثیرگذار داشته است، افزود: خبرگزاری «ابهرآنلاین» در انعکاس خبرهای این نهاد بسیار فعال است و همانند سایر بخش‌ها عملکرد خوبی در این زمینه داشته است.

جانشین سپاه انصارالمهدی(عج)زنجان با تاکید بر اینکه رعایت انصاف در انعکاس اخبار همواره باید مورد توجه و تاکید جدی باشد، گفت: خبرگزاری «ابهرآنلاین» خبرگزاری منصفی است و در انعکاس اخبار و  گزارش ها در حوزه‌های مختلف دقیق عمل کره است.

طهماسبی با بیان اینکه رسانه‌ها با تحلیل‌های کارشناسی و دقیق مانع از برداشت‌های مغرضانه و ناصواب در عرصه‌های شوند، افزود: این رسانه تحلیل‌های خوبی از شرایط جامعه دارد و تاکنون هم موفق عمل کرده است.

جانشین سپاه انصارالمهدی(عج)زنجان تصریح کرد:  رسانه های باید تحلیل‌های درست را از زبان بزرگان و دلسوزان انقلاب انتشار و منعکس بکند و با همدلی و تلاش است که می توان از سختی ها عبور کنیم.

طهماسبی با تاکید بر اینکه دشمن تمام تلاش خود را برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به کار گرفته است، گفت: همه تحرکات دشمن برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است ولی این انقلاب اسلامی پشتوانه معنوی عظیمی دارد و برای عبور از این سختی‌ها باید تلاش جهادی و فکر جهادی بکنیم تا از مشکلات رها شویم.

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.