خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ خبرگزاری مهر برای رفع مشکلات مردم طارم گزارش های خوبی داشته است
اخبار زنجان/ خبرگزاری مهر برای رفع مشکلات مردم طارم گزارش های خوبی داشته است

اخبار زنجان/ خبرگزاری مهر برای رفع مشکلات مردم طارم گزارش های خوبی داشته است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فریدون هاشم نژاد ظهر شنبه به مناسبت روز خبرنگار با حضور در دفتر خبرگزاری «ابهرآنلاین» در زنجان، با تاکید بر اینکه به مقوله توسعه مناطق فارغ از خط کشی‌های سیاسی و جغرافیایی توجه شود، برخورد سیاسی با مسائل را آفت توسعه عنوان کرد و افزود: شهرستان طارم از ظرفیت‌های خوبی برای توسعه برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون کارهای خوبی در زمینه توسعه زیرساخت‌ها در شهرستان طارم صورت گرفته، وضعیت موجود را نیازمند ارتقا عنوان کرد، ادامه داد: با و جود کارهای صورت گرفته در زمینه توسعه شهرستان طارم، هنوز با نقطه مطلوب فاصله داریم و برای رسیدن به شاخصه‌های توسعه یافتگی در طارم تلاش شبانه روزی داریم.

فرماندار طارم گفت: با وجود پیشرفت های صورت گرفته، ما هنوز به آن مرحله مطلوب نرسیده ایم که بتوانیم از قدرت و ظرفیت رسانه ها در جهت بهبود شرایط منطقه استفاده کنیم.

هاشم نژاد لزوم وجود همدلی و انسجام بین همه مردم شهرستان طارم را به عنوان یکی از نیازهای اساسی برای تحقق توسعه مطلوب دانست و افزود: بعد از زلزله سال ۶۹ کارهای خوبی در حوزه توسعه‌ای شهرستان طارم صورت گرفته است.

وی بابیان اینکه شرایط امروز کشور حساس است، اظهار کرد: امروز دشمن با تحریم اقتصادی بر علیه ایران وارد کارشده و باید با اتحاد و همدلی از این مشکلات رها شویم.

فرماندار طارم گفت: ۴۰ سال از عمر بابرکت انقلاب اسلامی می‌گذرد و همان‌طور که تاکنون با اتحاد و وحدت در مقابل دشمنان ایستادگی کردیم امروز هم با هم و یک دل در مقابل تمام توطئه‌ها سربلند خواهیم بود.

هاشم نژاد خبرگزاری «ابهرآنلاین» را جزو رسانه‌ های فعال و پیشرو در حوزه خبر اعلام کرد و گفت: خبرگزاری «ابهرآنلاین» در حوزه گزارش و رفع مشکلات شهرستان طارم در همه بخش‌ها عملکرد خوبی دارد.

فرماندار طارم تأکید کرد: خبرنگاران دیده‌بانان و چشم بینای جامعه هستند و برای رفع این مشکلات باید تلاش کنند.

هاشم نژاد افزود: رسانه‌ها باید مشکلات مردم را در جامعه به‌صورت منطقی و عادلانه انعکاس دهند و در این امر خبرگزاری «ابهرآنلاین» به عنوان یک نهاد انقلاب وظیفه بسیار مهمی دارد.

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.