خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ لزوم تشکیل هفتگی جلسات کارگروه تنظیم بازار
اخبار زنجان/  لزوم تشکیل هفتگی جلسات کارگروه تنظیم بازار

اخبار زنجان/ لزوم تشکیل هفتگی جلسات کارگروه تنظیم بازار

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فرامرز نیک‌سرشت شامگاه شنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان زنجان با تاکید بر لزوم تشکیل هفتگی جلسات کارگروه تنظیم بازار در استان، هدف از این اقدام را افزایش حساسیت‌های موجود در این زمینه عنوان کرد و افزود: معتقدیم حساسیت‌ها در این زمینه نباید فروکش کند.

وی با بیان اینکه معتقدیم در قیمت‌گذاری‌ها باید از تولیدکننده حمایت‌های لازم صورت گیرد، بر ضرورت کمک به تولیدکنندگان در بخش‌های مختلف تاکید کرد.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان زنجان نیز در این جلسه با یادآوری اینکه افزایش قیمت مرغ منجمد بر اساس مصوبه کشوری صورت گرفته و این کار در راستای برطرف کردن نیاز بازار در مواقع مورد نیاز صورت می‌گیرد، افزود: قیمت‌گذاری‌ها در این بخش از حساسیت زیادی برخوردار است.

حسین جعفری با اشاره به تعداد جوجه‌ریزی‌هایی که طی ماه گذشته در استان صورت گرفته، میزان آن را یک میلیون و ۹۰۰ هزار جوجه اعلام و با بیان اینکه این میزان افزایش داشته است، اظهار کرد: این در حالی است که تعداد جوجه‌ریزی انجام شده در استان طی خردادماه امسال یک میلیون و ۶۰۰ هزار جوجه بوده است.

وی یکی از ضرورت‌های امروز را تعیین تکلیف به‌موقع قیمت شیر که در حال حاضر ابهاماتی در این زمینه وجود دارد، عنوان و خاطرنشان کرد: معتقدیم قیمت تعیین شده برای شیر در برهه کنونی عادلانه نبوده و افزایش ۹ درصدی در این زمینه نمی‌تواند پاسخ‌گوی انباشت ضرر و زیان این حوزه باشد.

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.