خانه » اجتماعی » شادی مردم ابهر بعد از راهیابی ایران به جام جهانی + عکس
شادی مردم ابهر بعد از راهیابی ایران به جام جهانی + عکس

شادی مردم ابهر بعد از راهیابی ایران به جام جهانی + عکس

ابهرآنلاین:  ملي پوشان ايران با يک نمايش منطقي و به دور از احساس توانستند با نتيجه يک بر صفر حسرتي که چهار سال پيش در کره در دل ايراني ها مانده بود را به اشک شوق تبديل کنند.

ايران در رقابت هاي مقدماتي با 5 پيروزي، يک تساوي و دو شکست با 16 امتياز به عنوان تيم نخست گروه خود راهي جام جهاني شد. نکته جالب توجه کسب 9 امتياز از اين شانزده امتياز در سه بازي آخر بود. در شرایطی که اميدها برای صعود بسيار کمرنگ شده بود.

1392032820005647_PhotoL

شاگردان کي روش که در ديدارهاي اول چندان مطمئن نشان نداده بودند، در سه بازي اخير خود کاري کردند کارستان. کسب شش امتياز از کره جنوبي، تيمي که چهار سال پيش ايران را از راهیابی به جام جهاني محروم کرده بود، لذتي فراتر از پاسخ دادن به کري خواني هاي نه چندان دوستانه سرمربی کره جنوبی داشت.

ايران پيش از اين در جامهای جهاني 1978 آرژانتين، 1998 فرانسه و 2006 آلمان حضور یافته بود. مردان آريايي در این دیدارها موفق به صعود از گروه خود نشدند. تنها برد ایران در جام جهانی، در سال 1998 و مقابل آمريکا به دست آمد. امیدواریم این بار تیم ایران بتواند موفق به صعود از گروه خود شود.

ايران به عنوان سومين تيم آسیایی راهي جام جهاني 2014 شد. پيش از اين، ژاپن و استراليا صعود خود به جام جهاني را جشن گرفتند.

تاکنون ۳ نظر ثبت شده است.

 1. من هم اومده بودم بیرون! واقعا همه خوشال بودن
  منم که تو عکس ها نیستم !!!!

 2. دوستان عزیز خسته نباشید
  ای کاش عکسی بار نمی گذاشتید یا اینکه آبرو ریزی نکنید!! از کی تا حالا خیابان ولیعصر تهران، جزو ابهر شده؟؟؟؟

  https://abharonline.org/wp-content/uploads/2013/06/13920328200111922_PhotoL.jpg

  • سلام دوست عزیز- چقدر خوب است اگر انتقادی دارید،‌به صورت مشخص و روشن بیان کنید تا هم عملکرد ما بهتر شود و هم خوانندگان بهره ببرند،بیان حرفهای کلی و اتهام زنی جز ایجاد سوتفاهم و دور شدن از همدیگر نتیجه ای نخواهد داشت. موفق باشید
   سردبیر

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.