Take a fresh look at your lifestyle.

شادی مردم ابهر بعد از راهیابی ایران به جام جهانی + عکس

ابهرآنلاین:  ملی پوشان ایران با یک نمایش منطقی و به دور از احساس توانستند با نتیجه یک بر صفر حسرتی که چهار سال پیش در کره در دل ایرانی ها مانده بود را به اشک شوق تبدیل کنند.

ایران در رقابت های مقدماتی با ۵ پیروزی، یک تساوی و دو شکست با ۱۶ امتیاز به عنوان تیم نخست گروه خود راهی جام جهانی شد. نکته جالب توجه کسب ۹ امتیاز از این شانزده امتیاز در سه بازی آخر بود. در شرایطی که امیدها برای صعود بسیار کمرنگ شده بود.

1392032820005647_PhotoL

شاگردان کی روش که در دیدارهای اول چندان مطمئن نشان نداده بودند، در سه بازی اخیر خود کاری کردند کارستان. کسب شش امتیاز از کره جنوبی، تیمی که چهار سال پیش ایران را از راهیابی به جام جهانی محروم کرده بود، لذتی فراتر از پاسخ دادن به کری خوانی های نه چندان دوستانه سرمربی کره جنوبی داشت.

ایران پیش از این در جامهای جهانی ۱۹۷۸ آرژانتین، ۱۹۹۸ فرانسه و ۲۰۰۶ آلمان حضور یافته بود. مردان آریایی در این دیدارها موفق به صعود از گروه خود نشدند. تنها برد ایران در جام جهانی، در سال ۱۹۹۸ و مقابل آمریکا به دست آمد. امیدواریم این بار تیم ایران بتواند موفق به صعود از گروه خود شود.

ایران به عنوان سومین تیم آسیایی راهی جام جهانی ۲۰۱۴ شد. پیش از این، ژاپن و استرالیا صعود خود به جام جهانی را جشن گرفتند.

3 نظرات
 1. مرتضی الهیاری می گوید

  من هم اومده بودم بیرون! واقعا همه خوشال بودن
  منم که تو عکس ها نیستم !!!!

 2. همشهری می گوید

  دوستان عزیز خسته نباشید
  ای کاش عکسی بار نمی گذاشتید یا اینکه آبرو ریزی نکنید!! از کی تا حالا خیابان ولیعصر تهران، جزو ابهر شده؟؟؟؟

  http://abharonline.org/wp-content/uploads/2013/06/13920328200111922_PhotoL.jpg

  1. محمد حسنخانی می گوید

   سلام دوست عزیز- چقدر خوب است اگر انتقادی دارید،‌به صورت مشخص و روشن بیان کنید تا هم عملکرد ما بهتر شود و هم خوانندگان بهره ببرند،بیان حرفهای کلی و اتهام زنی جز ایجاد سوتفاهم و دور شدن از همدیگر نتیجه ای نخواهد داشت. موفق باشید
   سردبیر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.