فاطمه اللهیاری:استقبال کودکان و نوجوانان از برنامه‌های اوقات فراغت کانون پرورش فکری ابهر

ابهرآنلاین: فاطمه الله‌‌یاری با بیان اینکه دانش‌آموزان عضو کتابخانه کانون شهرستان ابهر می‌توانند از بعضی برنامه‌های فرهنگی و ادبی کانون به صورت رایگان استفاده کنند، تصریح کرد: هر روز شش برنامه مختلف در تعدادی از رشته‌های کانون برای کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس: استقبال کودکان و نوجوانان از برنامه‌های اوقات فراغت کانون پرورش فکری ابهر

وی به استقبال خوب کودکان و نوجوانان از برنامه‌های تابستان کانون شهرستان ابهر اشاره کرد و افزود: به دلیل استقبال دانش‌آموزان ظرفیت بعضی از کلاس‌های کانون تکمیل شده است.

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان ابهر با اشاره به اینکه برنامه‌های کانون برای کودکان و نوجوانان هفت تا 14 سال برگزار می‌شود، گفت: برگزاری کلاس‌های خصوصی برای کودکان بالای چهار سال نیز از برنامه‌های کانون پرورش فکری شهرستان ابهر است.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌های کانون به سه دسته فرهنگی، ادبی و هنری تقسیم می‌شود، اضافه کرد: بیشتر استقبال کودکان زیر هفت سال از کلاس‌های نقاشی و سفالگری است.

الله‌یاری به برنامه و کلاس‌های کودکان دوره اول تا چهارم ابتدایی اشاره کرد و گفت: قصه‌گویی، شعرخوانی، کاردستی، فعالیت علمی، طرح ادبی، نمایش فیلم، قرآن، بازی و سرگرمی، معرفی مشاغل، روخوانی کتاب و نمایش خلاق جزو برنامه‌های این گروه سنی است و معرفی کتاب به صورت رایگان برگزار می‌شود.

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان ابهر به برنامه‌های دانش‌آموزان دوره راهنمایی اشاره کرد و گفت: بحث آزاد، معرفی کتاب، کارگاه آموزشی شعر، کاردستی، سفالگری، کارگاه داستان، معرفی سرزمین، شخصیت، مشاغل، نمایش خلاق، مسابقه، نشریه و فعالیت علمی از برنامه‌ها و کلاس‌های مربوط به این گروه سنی است.

ابهرآنلاین

ممکن است شما دوست داشته باشید