خانه » اخبار » اوقات فراغت دانش آموزان ابهری در ۶۰ پایگاه غنی سازی می شود
اوقات فراغت دانش آموزان ابهری در ۶۰ پایگاه غنی سازی می شود

اوقات فراغت دانش آموزان ابهری در ۶۰ پایگاه غنی سازی می شود

به گزارش «ابهرآنلاین»، موسی رضایی شامگاه چهارشنبه در مراسم افتتاح فعالیت های تابستانی پایگاه های بهبود اوقات فراغت در دبیرستان نمونه امام صادق(ع) ابهر، افزود: اولویت پایگاه های اوقات فراغت جذب حداکثری دانش آموزان با رویکرد برنامه های مهارت محور و جذاب است.
وی تعطیلات تابستان را فرصتی طلایی برای آموزش و تربیت دانش آموزان عنوان کرد و بر پرهیز از موازی کاری دستگاه های مختلف در این زمینه و لزوم حرکت هماهنگ در چهارچوب برنامه های هدفمند آموزش و پرورش تاکید کرد.
این مسئول با اشاره بر ضرورت استفاده از ظرفیت ها و توانایی های شهرستان در کنار مشارکت اولیای دانش آموزان برای غنی سازی اوقات فراغت، گفت: دانش آموزان به مدت 8 هفته در پایگاه های تابستانی فعالیت می کنند.
وی خاطرنشان کرد: این پایگاه ها نقش مهمی در اﻧﺘﻘﺎل ارزشﻫﺎی اخلاقی، الگوپذیری و مهارت آموزی دانش آموزان دارند.
مدیر آموزش و پرورش ابهر ابراز امیدواری کرد، سایر دستگاه ها نیز در برنامه ریزی برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان به آموزش و پرورش کمک کنند به ویژه در برنامه استخر و اردو که به عنوان شاداب ترین برنامه ها مورد استقبال دانش آموزان است.
به گزارش «ابهرآنلاین»، در این مراسم که با حضور مسئولان آموزش و پرورش استان و مسئولان شهرستان برگزار شد، تیم های تکواندو، طناب زنی، باستانی و فوتبال به اجرای حرکات نمایشی پرداختند و شرکت کنندگان از نمایشگاه فعالیت های هنری دانش آموزان کانون های ولایت، طاها و شهید الهیاری نیز بازدید کردند.
7324/6085

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.