طی دو ماهه نخست امسال صورت گرفت؛ جمع‌آوری 105 میلیون ریال کمک در قالب طرح همیان مولا در ابهر

13911108000545_PhotoA

ابهر آنلاين: مدیر کمیته امداد شهرستان ابهر از جمع‌آوری 105 میلیون ریال کمک مردمی در قالب طرح همیان مولا در ابهر خبر داد.

محسن داودی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: کمیته امداد شهرستان ابهر به منظور کمک به خانواده‌های نیازمند و زیرپوشش این نهاد اقدام به اجرای طرح‌های مختلف مشارکتی می‌کند.

وی با اشاره به اینکه سالانه بیش از 45 طرح مشارکتی توسط کمیته امداد اجرایی می‌شود، تصریح کرد: طرح‌های کمیته امداد براساس سنت‌های حسنه اسلامی بوده و هر یک از آنها به نیت خاصی اجرایی می‌شود.

مدیر کمیته امداد شهرستان ابهر با بیان اینکه یکی از طرح‌های اجرایی کمیته امداد طرح همیان مولا است، اضافه کرد: این طرح با هدف گسترش فرهنگ انفاق و احسان در بین مردم شهرستان اجرایی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: کمک به خانواده‌های نیازمند و محرومیت‌زدایی نیز از اهدافی است که با اجرای طرح همیان مولا دنبال می‌شود.

داودی در ادامه با اشاره به جمع‌آوری 105 میلیون ریال کمک در قالب طرح همیان مولا طی دو ماهه امسال، اذعان داشت: این میزان کمک در بین 443 خانوار نیازمند توزیع شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به سایر طرح‌های اجرایی این نهاد اشاره داشت و گفت: طرح محسنین، طرح اکرام ایتام، جمع‌آوری صدقات، جمع‌آوری زکات، طرح‌های ماعون و رضوان از طرح‌های اجرایی کمیته امداد در طول سال است.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید