فرماندار ابهر: کیفیت نان در ابهر باید افزایش یابد

به گزارش خبرنگار ابهرآنلاین، نورالدین رفیعی شامگاه یکشنبه در جمع مسئولان حوزه بهداشت و سلامت این شهرستان با بیان اینکه یکی از مهمترین مسائل روز بحث بهداشت جامعه است، افزود: مسئولان باید در این امر با قاطعیت و جدیت تمام نسبت به سال گذشته با برنامه‌ریزی‌های دقیق مردم را یاری کنند.http://AbharOnline.org/wp-content/uploads/2013/05/IMG16193961.jpg

وی بر لزوم انجام برنامه‌های تخصصی و فرهنگ‌سازی بین مردم و توجیه مسائل پیشگیری تاکید کرد و بیان داشت: پیشگیری را باید بیشتر از درمان تلقی و مردم را راهنمایی کرد.

فرماندار شهرستان ابهر با اشاره به بحث کیفیت نان گفت: هر واحد نانوایی که نمی‌تواند رقابت داشته باشد باید کناره‌گیری و مجوز آن نانوایی به شخص دیگر واگذار شود.

رفیعی با اشاره به نقش مهم سلامت و بهداشت در توسعه یک جامعه‌ تاکید کرد: تشابه سلامت و امنیت برای همه آحاد جامعه قابل درک است.

رفیعی افزود: در زمینه سلامت و بهداشت مقوله آگاهی از ضروریت‌ها محسوب می‌شود که آگاهی دادن به جامعه برای پیشرفت سلامت و بهداشت از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی با تأکید بر لزوم ارتقای سطح بهداشت در جامعه گفت: همگان باید حامیان سلامت و ارتقای جامعه بوده و با تلاش‌های خود جامعه را بسوی پیشرفت و تکنولوژی علمی سوق دهند.

فرماندار شهرستان ابهر، با اشاره به تلاش‌های دولت‌مردان در زمینه ارتقای بحث سلامت و بهداشت در جامعه تاکید کرد: در این راستا تمامی آحاد جامعه نیز باید همگام با مسئولان نظام در راستای ارتقای بهداشت تلاش کرده و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

رفیعی، سلامت جسمی و روحی را از مهمترین نیازهای جامعه عنوان کرد و گفت: سلامتی و زندگی سالم می‌تواند به طول عمر بیفزاید‌.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + هجده =