خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ توسعه اشتغال بخش خدمات در استان زنجان ضروری است
اخبار زنجان/ توسعه اشتغال بخش خدمات در استان زنجان ضروری است

اخبار زنجان/ توسعه اشتغال بخش خدمات در استان زنجان ضروری است

محمدرضا یوسفی در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» به توسعه اشتغال بخش خدمات در استان زنجان تأکید کرد و افزود: متأسفانه در سطح استان زنجان در بخش خدمات  ضعیف عمل شده است. 

وی اظهار کرد: یکی از خلاءهایی که در بخش اشتغال استان زنجان وجود دارد بخش خدمات است و  با استفاده از برنامه‌ریزی درست می‌توانیم انقلابی را در بخش خدمات ایجاد کنیم و حوزه اشتغال استان متحول می‌شود. 

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: آموزش در هر بخشی باعث اشتغال می‌شود و برای اینکه بتوانیم در بخش خدمات اشتغال ایجاد کنیم  باید آموزش‌های فنی و حرفه‌ای موردتوجه قرار گیرد. 

یوسفی بابیان اینکه ارائه آموزش در تمام بخش‌ها ضروری است، ابراز کرد: توسعه اشتغال در بخش خدمات نیازمند آموزش در فضای کسب و کار است.

وی بر فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای توسعه مشاغل بخش خدمات در استان زنجان تأکید کرد و گفت: در سال جاری بر توسعه مشاغل در بخش خدمات برنامه ریزی و مدیریت لازم در دستور کار است.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان بابیان اینکه سهم  بخش خدمات در استان زنجان پایین است، تصریح کرد: اگر به بخش خدمات در استان توجه شود شاهد تحول بزرگی در استان خواهیم بود.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4322279/توسعه-اشتغال-بخش-خدمات-در-استان-زنجان-ضروری-است

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.