دستگیری سارق حرفه ای در ابهر با ۱۱ فقره سرقت موتورسیکلت

13931113000142_PhotoA

 ابهر آنلاین : علیرضا کردلو  در گفت‌وگویی با خبرنگاران اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان ابهر برای آسایش و آرامش مردم از همه توان استفاده می‌کنند.

وی از دستگیری سارق حرفه‌ای موتورسیکلت در شهرستان ابهر خبر داد و بیان داشت: متهم دستگیر شده به ۱۱ فقره سرقت در سطح شهرستان اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان ابهر تصریح کرد: در پی چند فقره سرقت موتورسیکلت در سطح شهرستان موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیمی از ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

مطالب خواندنی:

    ماموران پلیس آگاهی پس از بررسی سرقت‌ها با استفاده از سرنخ‌های به جامانده و یک سری تحقیقات گسترده میدانی سارق را شناسایی کرد ه  و پس از شناسایی متهم در عملیاتی غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند

کردلو با اشاره به اینکه متهم در بازجویی‌های اولیه منکر هر گونه سرقت شد، ابراز داشت: متهم در ادامه تحقیقات در مواجهه با ادله و مستندات موجود، لب به اعتراف گشود و به ۱۱ فقره سرقت موتورسیکلت و اوراق کردن آنها با همدستی فردی به هویت «س ـ ف» اعتراف کرد.

وی با اشاره به دستگیری همدست متهم و معرفی متهمان به دادسرا از شهروندان خواست از رها کردن وسائل نقلیه خود حتی برای مدت زمان کوتاه بدون تجهیزات ایمنی در مکان‌های خلوت خودداری کنند.

منبع : فارس

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.