خانه » اخبار » ۲۷ واحد صنعتی طی سال ۹۸ به چرخه تولید بازگشتند
۲۷ واحد صنعتی طی سال ۹۸ به چرخه تولید بازگشتند

۲۷ واحد صنعتی طی سال ۹۸ به چرخه تولید بازگشتند

به گزارش «ابهرآنلاین» به نقل از اطلاع رسانی استانداری زنجان، فتح الله حقیقی در دومین جلسه ستاد تسهیل و رونق تولید که به صورت ویدئو کنفرانس در یکی از واحدهای تولیدی شهرستان ابهر برگزار شد گفت: سال گذشته ۲۷ واحد تولیدی با اشتغالزایی ۵۲۰ نفر به چرخه تولید بازگشتند و چند واحد بزرگ نیز آماده شده تا به محض ریشه کن شدن بیماری کرونا با حضور مسئولان عالی رتبه کشور افتتاح شود.

وی تاکید کرد: برای سال جدید وظیفه ما حفظ و صیانت از وضعیت اشتغال و تولید فعلی و همچنین بهبود شرایط کسب و کار در استان زنجان است.

حقیقی با بیان اینکه سال ۹۸ یکی از بهترین سال های تولید و عملکرد اقتصادی استان بود، افزود: با همراهی مجموعه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، واحدهای تولیدی که چهار تا ۱۵ سال تعطیل بودند احیا شد و امسال نیز باید بتوانیم از تسهیلاتی که دولت برای رونق تولید اختصاص خواهد داد بهترین استفاده را ببریم.

استاندار زنجان با اشاره به آغاز فعالیت واحدهای تولیدی در استان گفت: باید فعالیت واحدها بر اساس دستورالعمل های وزارت بهداشت باشد و سازمان صمت استان هم پیگیر وصول سهم استان از اعتبارات مصوب شده برای واحدهایی که از کرونا آسیب دیده اند باشد.

حقیقی همچنین بر تدوین نقشه راه استان برای جهش تولید بر اساس واقعیت های موجود و بسترهای مناسب استان از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی تاکید کرد.

وی ادامه داد: طی سال گذشته ۸۰ جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید تشکیل شد که ۹۶۰ مصوبه داشت و ۸۵ درصد مصوبات اجرایی شد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4895810/۲۷-واحد-صنعتی-طی-سال-۹۸-به-چرخه-تولید-بازگشتند

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.