خانه » اخبار » مجموعه مستند «مادران آفتاب» در زنجان تولید شد
مجموعه مستند «مادران آفتاب» در زنجان تولید شد

مجموعه مستند «مادران آفتاب» در زنجان تولید شد

به گزارش «ابهرآنلاین» به نقل از حوزه هنری زنجان؛ میثم سیفی گفت: مجموعه مستند سیزده قسمتی «مادران آفتاب» با موضوع مادران شهدا توسط هنرمندان مستندساز زنجان تولید شده است.

وی با بیان اینکه در این مستند سعی شده است به سبک زندگی مادران شهدای روستا پرداخته شود، افزود: از آنجایی تاکنون در آثار مستند تولید شده در خصوص زندگی مادران شهدا کمتر به خانواده‌هایی که در روستا زندگی میکنند پرداخته شده است، بر همین اساس در این مجموعه مستند سعی شده است که هر قسمت از این به یکی از مادران شهدای روستایی اختصاص یابد.

مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری زنجان به مناطق و روستاهایی از استان که محل زندگی مادران شهدایی که جزء جامعه هدف این مجموعه مستند است، اشاره کرد و گفت: سه قسمت از این مجموعه مستند در منطقه ماهنشان، چهار قسمت در منطقه ابهر و خرمدره، یک قسمت در منطقه خدابنده، چهار قسمت در منطقه طارم و یک قسمت در روستاهای شهرستان زنجان تولید شده است.

سیفی افزود: عناوین مجموعه سیزده قسمتی «مادران آفتاب» دارای عناوینی شامل «گل‌بس»، «باجی»، «ماهی»، «ماما»، «گلثوم»، «تاج‌النساء»، «مادر»، «گلین فرنگ»، «گلچین چمن‌آرا»، «کوکب»، «حاج آبا»، «قدم‌خیر»، «محترم» است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4873896/مجموعه-مستند-مادران-آفتاب-در-زنجان-تولید-شد

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.