خانه » اخبار » انتخابات پرشور نمایان‌گر قدرت نرم نظام در برابر تهدیدهای دشمن است
انتخابات پرشور نمایان‌گر قدرت نرم نظام در برابر تهدیدهای دشمن است

انتخابات پرشور نمایان‌گر قدرت نرم نظام در برابر تهدیدهای دشمن است

به گزارش «ابهرآنلاین» و به نقل از دفتر امام جمعه ابهر، حجت‌الاسلام جعفر رحیمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با سفارش خود و دیگر نمازگزاران به رعایت تقوای الهی، اقدام به تشریح بخشی از نامه ۳۱ نهج البلاغه به امام حسن مجتبی (ع) که نصیحت و اندرز در رابطه با میانه روی و فواید آن است، کرد.

وی با تاکید بر اینکه در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۸ همه جا حرف حاج قاسم بود، افزود: اگر حاج قاسم سال گذشته فقط در راهپیمایی تهران حضور داشت، اما امسال سلیمانی در همه راهپیمایی‌ها حضور داشت و انگار حاج قاسم تکثیر شده بود.

امام جمعه ابهر در ادامه با اشاره به پیش رو بودن انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: انتخابات پرشور و گسترده نمایان‌گر قدرت نرم اجتماعی نظام در برابر تهدیدهای مختلف دشمن و قدرت است.

رحیمی با تاکید بر مسئولیت‌پذیری مسئولان در قبال مردم، افزود: مردم با مشارکت خود در امور از جمله حضور در صحنه که امنیت‌بخش هم هست به وظیفه خود عمل کردند و اکنون شکر عملی نعمت این حضور امنیت بخش و دشمن شکن و پیش برنده، مسئولیت‌پذیری بیشتر مسئولان و دولتمردان است و دیگر بهانه‌ای برای فرافکنی و حاشیه سازی‌های فرصت سوز نیست.

وی ادامه داد: مدیران ارشد کشور باید فرصت باقیمانده خدمت خود را غنیمت بشمارند و از لحظه لحظه آن در خدمت عاشقانه به بی‌نظیرترین مردم تاریخ غفلت نکنند. چرا که کوتاهی در خدمت بی‌منت به این مردم تاریخ ساز پشیمانی و بدنامی و خسران دنیا و آخرت را در پی خواهد داشت.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4852609/انتخابات-پرشور-نمایان-گر-قدرت-نرم-نظام-در-برابر-تهدیدهای-دشمن

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.