خانه » اخبار » حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم باعث حفظ منافع ملی می شود
حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم باعث حفظ منافع ملی می شود

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم باعث حفظ منافع ملی می شود

به گزارش «ابهرآنلاین» و به نقل از دفتر امام جمعه ابهر، حجت‌الاسلام جعفر رحیمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر ابهر با اشاره به فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی یعنی ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت: شرایط داخلی و خارجی، اهمیت حضور مردم را در راهپیمایی ۲۲ بهمن صدچندان کرده است.

وی با بیان اینکه حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم باعث حفظ منافع ملی و تقویت امنیت خواهد شد، افزود: ملت ما با گذشت ۴۱ سال از پیروزی انقلاب اسلامی بدون ترس و توجه به توطئه های دشمنان خارجی نشان می‌دهند که از آرمان‌های انقلاب و اسلام کوتاه نخواهند آمد.

امام جمعه ابهر با بیان اینکه اگر تا دیروز حضور ملت ما برای دلگرمی ملت فلسطین و لبنان بود، امروز چشم ملت‏‌های یمن، عراق، سوریه، مصر، لیبی، تونس و بحرین به ماست، ادامه داد: ۲۲ بهمن برای آن‏ها بزرگ‏ترین سرمایه معنوی است.

رحیمی ادامه داد: ما هر سال در چنین مناسبت‏‌هایی شاهد خط و نشان کشیدن‏‌های دشمنان اسلام و کشورهای غربی هستیم، در شرایط فعلی با توجه به توطئه‏‌های متعدد دشمنان انقلاب اسلامی، نیاز به وحدت ملی و حرکت در مسیر انسجام و یکپارچگی بیشتر از گذشته احساس می‌‏شود.

وی تاکید کرد: در راستای حفظ منافع ملی باید دیدگاه‌‏های جناحی و گروهی کنار گذاشته شود، چرا که ۲۲ بهمن یک روز ملی و جشن ملی است و آحاد ملت باید وحدتی را که در آستانه پیروزی انقلاب اسلامی داشتند به منصه ظهور بگذارند.

رحیمی افزود: ملت ما با گذشت ۴۱ سال از پیروزی انقلاب اسلامی بدون ترس و توجه به توطئه‏‌های دشمنان خارجی نشان می‌‏دهند که از آرمان‏‌های انقلاب و اسلام کوتاه نخواهند آمد و مردم با حضور خود در این راهپیمایی‏‌ها نشان می‏‌دهند به اصول، آرمان‏‌ها و اهداف انقلاب اسلامی پای‌‏بند هستند.

امام جمعه ابهر به سالگرد صدور بیانیه گام دوم انقلاب توسط رهبر عزیز و فرزانه اشاره و تصریح کرد: امروز در حالی اولین «دهه‌ی فجرِ دهه‌ی پنجم انقلاب» را جشن می‌گیریم که بحمدالله نقشه راه بیانیه گام دوم، پیش روی ماست و رهبر فاطمی ما، آرمان بزرگ انقلاب را «ایجاد تمدّن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی (ارواحنافداه)» با طی سه مرحله «خودسازی»، «جامعه‌پردازی» و «تمدن‌سازی» ترسیم کرده‌اند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4846861/حضور-مردم-در-راهپیمایی-۲۲-بهمن-مردم-باعث-حفظ-منافع-ملی-می-شود

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.