خانه » اخبار » ایران علمدار مبارزه با استکبار جهانی است
ایران علمدار مبارزه با استکبار جهانی است

ایران علمدار مبارزه با استکبار جهانی است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، سردار قاسم رضایی در سخنرانی پیش از خطبه‌های این هفته نمازجمعه ابهر با بیان اینکه ملت ایران هیچ‌گاه اجازه نخواهند داد که خونشهدای‌شان پایمال شود، افزود: مراسمی که بعد از شهادت سپهبد سلیمانی ویاران‌شان در اقصی‌نقاط ایران اسلامی برگزار شد، «ابهرآنلاین» تأییدی بر این ادعا است.

وی تاکید کرد: اگر ایران اسلامی در ادوار مختلف توانسته است با هر گونه توطئه و فتنه‌های داخلی و خارجی مقابله کرده و آن‌ها را با شکست مواجه کند، به برکت خون شهدایی چون سپهبد سلیمانی و سلیمانی‌های زیادی که در این کشور پرورشیافته‌اند، بوده است.

رضایی با بیان اینکه ملت ایران همواره در مسیر سرخ شهادت حرکت کرده و این حرکت همواره زنده و پویا بوده و امروز نیز بیش از هر زمان دیگری تداوم دارد، تصریح کرد: زمانی که بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی فرمودند که انقلاب اسلامی صرفاً در جغرافیای سیاسی کشور نمی‌گنجد، این امر حاکی از راهبرد حکیمانه ایشان داشت.

فرمانده مرزبانی کل کشور با اشاره به اینکه امروز ایران اسلامی در حوزه امنیت برون‌مرزی به موفقیت‌های چشم‌گیری دست یافته است، ادامه داد: اگر بخواهیم وضعیت ایران اسلامی را در زمانی که توسط ظالمان و حاکمان مستبد اداره می‌شد، مقایسه کنیم، خواهیم دید که امروز ملت ایران در بالاترین سطح از عزت قرار دارند.

رضایی با تاکید بر اینکه مرزهای انقلاب اسلامی، امروز گسترده‌تر از گذشته بوده و همین امر باعث شده است تا دشمنان انقلاب اسلامی به دنبال فتنه‌انگیزی در کشورهای همسایه باشند، اظهار کرد: وقتی بدخواهان نظام در برابر ایستادگی ملت ایران ناکام ماندند، ترجیح دادند برای جبران شکست‌های خود، فتنه را در کشورهای همسایه از جمله افغانستان، عراق و سوریه به راه بیاندازند.

وی با بیان اینکه این فتنه‌انگیزی دشمنان و بدخواهان نظام نیز به واسطه هوشیاری و بصیرت‌مندی مردم ایران اسلامی ناکام بوده و تا به امروز راه به جایی نبرده است، گفت: ملت ایران همواره از این توطئه‌ها درس گرفته و اجازه نداده‌اند که خدشه‌ای به وحدت‌شان وارد شود و خون شهدایی چون سپهبد سلیمانی درس دیگری را به ملت ایران داد تا این وحدت تداوم یابد.

فرمانده مرزبانی کل کشور با تاکید بر اینکه بی‌شک وجود وحدت و امنیت در عراق را مدیون خون شهدایی چون سپهبد سلیمانی می‌دانیم، ادامه داد: قدردانی از شهدا باعث شده است تا شاهد برگزاری مراسم مختلف در اقصی‌نقاط کشور در رثای شهدای مقاومت باشیم، این در شرایطی است که حتی افرادی هم که شهید سپهبد سلیمانی را ندیده بودند اما حضوری پررنگ در این مراسم داشتند.

سلیمانی با بیان اینکه شهادت سپهبد سلیمانی و شهدای دیگر نشان داد که ملت ایران هیچ‌گاه زیر بار مذاکره همراه با ذلت نخواهد رفت، خاطرنشان کرد: ایران اسلامی با اقدامات خود ثابت کرد که امروز به معنای واقعی کلمه، علمدار مبارزه با استکبار جهانی است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4821903/ایران-علمدار-مبارزه-با-استکبار-جهانی-است

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.