خانه » اخبار » سیلِ حمایت ملت از سیلی سپاه/ دست‌مریزاد مردم به پاسداران وطن
سیلِ حمایت ملت از سیلی سپاه/ دست‌مریزاد مردم به پاسداران وطن

سیلِ حمایت ملت از سیلی سپاه/ دست‌مریزاد مردم به پاسداران وطن

«ابهرآنلاین» – گروه استان‌ها: نخستین ساعات بامداد چهارشنبه؛ در همان محدوده زمانی که پیکر مطهر سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی در آغوش خاک در زادگاهش آرام گرفت، حملات سنگین موشک‌های بالستیک نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه نظامی عین‌الاسد و پایگاه التاجی در عراق آغاز شد.

همان‌گونه که خبر شهادت سردار سلیمانی یک ملت را در سوگ فرو برد، انتشار پاسخ موشکی و دندان‌شکن سپاه پاسداران و شلیک چندین موشک به پایگاه بزرگ نظامی آمریکا در عراق در همان ساعت وقوع جنایت آمریکا، دل داغدار ملت ایران را شاد کرد.

شنیدن این حمله نظامی همچون دارویی آرام بخش برای ملت ایران بود و از همان لحاظ اولیه انتشار این خبر موج خوشحالی از این انتقام که رهبر معظم انقلاب آن را سیلی نامیدند، کشور را فرا گرفت و مردم با سردادن شعار مرگ بر آمریکا در خیابان‌ها مسرت خود را از این عمل نشان دادند.

مردم شهرها و استان‌های مختلف ایران اسلامی با تقدیر از اقدام سپاه پاسداران و پاسخ دندان‌شکن در حمله به پایگاه نظامی آمریکا، این حمله را حرکت اول در راستای انتقام سخت از دشمنان بیان کردند. روز گذشته فرمانده سپاه پاسداران در اجتماع عظیم عزاداران و تشییع سردار دل‌ها، در پاسخ به درخواست مردم عزادار برای انتقام از دشمنان اعلام کرده بود: پاسخ ما سخت خواهد بود.

بامداد امروز، سپاه پاسداران با حمله به پایگاه نظامی آمریکا، پاسخ دندان‌شکنی به اقدام آمریکا داد که موجب خرسندی و خشنودی ملت شهیدپرور ایران شده است. در حملات سنگین بامداد امروز، موشک‌های بالستیک نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پایگاه آمریکایی عین‌الاسد در عراق که محل استقرار نیروهای آمریکایی است مورد اصابت قرار گرفت.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای از حملات سنگین موشکی نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه آمریکایی عین الاسد در انتقام از ترور ناجوانمردانه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و یارانش خبر داد.

طبق اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این عملیات با نام عملیات سردار سلیمانی و با رمز یا زهرا (س) انجام شده است.


حمایت مردم مشهد از شروع انتقام سخت سپاه پاسداران

مردم مشهد امروز در تجمعی بزرگ که در مقابل سپاه امام رضا (ع) برگزار شد مراتب حمایت و تشکر خود را از سپاه پاسداران در حمله به پایگاه نظامی «عین‌الاسد» در انتقام از عاملان شهادت سردار قاسم سلیمانی و دیگر شهدای مقاومت و تداوم انتقام سخت‌تر از آمریکای جنایتکار اعلام کردند.

تجمع مردم مشهد در مقابل سپاه امام رضا (ع) از صبح امروز آغاز و هر لحظه به جمعیت تجمع کنندگان افزوده شد.

همچنین سردار یعقوبعلی نظری، فرمانده سپاه امام رضا (ع) نیز در میان مردم حاضر شد. مردم با در دست داشتن دست نوشت‌های مراتب قدردانی و تشکر خود را از سپاه پاسداران اعلام کردند.

همچنین مردم با فریادهای «الله اکبر» و «مرگ بر آمریکا» انزجار خود را از حرکت تروریستی آمریکا نشان دادند.


حمایت مردم سمنان از حملات موشکی سپاه به پایگاه نظامی آمریکا

پس از حملات موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراق مردم شهید پرور سمنان به خیابان‌ها آمدند و با تکبیرهای الله‌اکبر از این حرکت سربازان اسلام تقدیر کردند.


تجمع مردم ولایتمدار شهر ایلام در حمایت از حملات موشکی سپاه

مردم ولایتمدار شهر ایلام هم در حمایت از حملات موشکی به موقع و کوبنده سبزپوشان جان بر کف و شجاع سپاه مقتدر پاسداران انقلاب اسلامی در هدف قرار دادن پایگاه‌های آمریکا در عراق، ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای مظلوم مقاومت به ویژه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اجتماع کردند.

تجمع مردم ایلام در حمایت از انتقام گیری از آمریکای جهانخوار و ابراز انزجار از استکبار و ایادی مزدورش با طنین ملکوتی «الله اکبر» برگزار شد.


مردم خوزستان در مورد انتقام سخت چه گفتند؟ / داغ سردار هنوز هست

بعد از شنیدن خبر ترور سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی همه مردم در نقاط مختلف کشور در کنار ناراحتی به خاطر از دست دادن انسانی بزرگ و دوست‌داشتنی اما یک‌صدا خواستار انتقام از عاملان این جنایت بودند.

مردم خوزستان نیز به عنوان اولین میزبان پیکر مطهر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی همه برای تجدید میثاق و اعلام ادامه راه او به صحنه آمدند و حماسه‌ای خلق شد که پیام اتحاد مردم این کهن دیار حماسه و استقامت به جهان صادر شد.

اما امروز با حملات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به قلب پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراق مردم به خیابان‌ها آمدند و با تکبیرهای الله‌اکبر از این حرکت سپاه تقدیر کردند.

یکی از جوانان اهوازی در این خصوص به خبرنگار «ابهرآنلاین» اظهار کرد: به‌محض اطلاع از شلیک موشک‌های سپاه به پایگاه عین الاسد، مردم ایران خود منعکس‌کننده این خبر در صفحات شخصی‌شان بودند.

وی با بیان اینکه از این خبر بسیار خوشحال شدیم، افزود: این کمترین پاسخی بود که باید در برابر رفتار آن تروریستی آن‌ها داده می‌شد.

یکی دیگر از شهروندان اهوازی نیز بیان کرد: با این حرکت نشان دادیم که انتقام سخت تنها در کلام ما نبود و آن را عملی کردیم.

دیگر شهروند اهوازی گفت: این پاسخ کمترین جواب در برابر ترور اصلی‌ترین فرمانده ما بود. وی افزود: از این خبر بسیار خوشحال شدیم اما منتظر پاسخی محکم‌تر و انتقامی سخت‌تر هستیم.

این شهروند اهوازی بیان کرد: سخن ما با رئیس‌جمهور آمریکا این است که شما هیچ غلطی نمی‌توانید در برابر اتحاد و اراده مردم ایران کنید. وی گفت: با این حرکت دلمان خنک نشد؛ چراکه ترور سردار داغ بزرگی بود و منتظر ضربه مهلک‌تر هستیم.

دیگر شهروند اهوازی عنوان کرد: پای همه‌چیز ایستاده و پشت رهبرمان هستیم.

از سوی دیگر صیادان بندر هندیجان به پاسداشت رشادت‌ها و جانبازی‌های سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی با شناوری‌های کوچک صیادی خود رژه حماسی از رودخانه زهره تا آب‌های نیلگون خلیج‌فارس برگزار کردند.

این رژه با همکاری واحد نیروی دریایی سپاه پاسداران در هندیجان و صیادان در رودخانه زهره و آب‌های خلیج‌فارس به یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و هم‌رزمانش برگزار شد.

همچنین حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه آمریکایی عین الاسد موجی از خوشحالی را در بین شهروندان اهوازی به راه انداخته است. از صبح امروز مردم اهواز به شکل‌های گوناگون خوشحالی خود را از حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه نظامیان آمریکایی در عراق نشان داده‌اند.

مردم اهواز و خوزستان که خاطرات فراوانی از سردار قاسم سلیمانی چه در جنگ و چه در مقاطع بعدازآن مثل سیل فروردین‌ماه امسال دارند، امروز با حضور در خیابان‌ها و پخش شیرینی خوشحالی خود را از انتقام ترور این سردار مجاهد نشان دادند.

همچنین برخی موتورسواران با در دست داشتن پرچم‌های ایران و بوق زدن در خیابان‌های اصلی اهواز، خوشحالی خود را نشان دادند. خودروها هم با بوق زدن این اقدام سپاه را تحسین کردند.


شوق مازندرانی‌ها از گام اول انتقام سخت / نمایش غرور ملی

یک شهروند ساروی در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» با بیان اینکه به سپاه پاسداران و بسیج افتخار می‌کنم، شلیک موشک‌های سپاه و اصابت به پایگاه‌های آمریکا در عین الاسد را نشانه غرور ملی دانست و گفت: از شنیدن این خبر بسیار خوشحال و خرسند شدیم زیرا پاسخ دندان شکن به اقدام شنیع آمریکا داده شده است.

همچنین یک شهروند آملی که خود را علی رمضانی و دانشجو معرفی کرد نیز می‌گوید: صبح امروز وقتی خبر پاسخ دندان شکن سپاه پاسداران را شنیدم، بسیار خوشحال شدم زیرا حق دشمن، انتقام سخت است و تا کوتاه شدن دستشان از منطقه و خروج آنان رضایت نخواهیم داد.

وی با تسلیت شهادت سردار سلیمانی افزود: اگرچه شهید سلیمانی آسمانی شده است، اما همزمان با آرام گرفتنش در سرای ابدی، شاهد اقدام مناسب سپاه بودیم. دشمنان بدانند، شهید سلیمانی بسیار خطرناک‌تر از سردار سلیمانی خواهد بود.

محسن کاوسی فرهنگی نوشهری هم با اظهار اینکه با حرکت ددمنشانه آمریکا و ترور ناجوانمردانه سردار مقاومت و همرزمان، دست آمریکا و ترامپ برای همیشه برای ملت رو شده است گفت: اقدام قاطع سپاه، دل ملت، رهبری و خانواده‌های شهیدان و ملت ایران را شاد کرده است زیرا نیاز به چنین انتقامی بوده است.

باید پاسخ کوبنده به ترامپ و قاتلان سردار شهید سلیمانی داده شود و دشمنان بدانند توان موشکی و مقاومتی ایران بسیار فراتر از تصور است

وی افزود: علاوه بر این باید پاسخ کوبنده به ترامپ و قاتلان سردار شهید سلیمانی داده شود و دشمنان بدانند توان موشکی و مقاومتی ایران بسیار فراتر از تصور است.

مریم عظیمی شهروند تنکابنی نیز ضمن تسلیت شهادت سردار سلیمانی، انتقام سخت را خواسته مردم از مسئولان نظام و رهبری بیان کرد و در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» اظهار داشت: طبق خواسته مردم برای خونخواهی شهیدان، سپاه پاسداران با قاطعیت از آمریکا انتقام گرفت. دشمنان بدانند خون شهیدان مقاومت پایمال نخواهد شد.

حجت الاسلام ناصر شکریان مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران نیز با تقدیر از اقدام کوبنده سپاه پاسداران و تسلیت به مناسبت شهادت سردار سرافراز اسلام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و مجاهد نستوه و بزرگ ابومهدی المهندس و دیگر هم رزمان ایرانی و عراقی اش در حادثه تروریستی فرودگاه بغداد، از این اقدام ددمنشانه دولت آدمکش و جنایتکار ایالات متحده آمریکا اعلام انزجار کرد.

وی اظهار داشت: نقش آفرینی سردار شهید قاسم سلیمانی در دوران مسئولیت فرماندهی سپاه قدس و اتفاقات بزرگ منطقه از قبیل پیروزی حزب الله در جنگ ۳۳ روزه مقابل رژیم غاصب صهیونیستی و در مبارزه با جریان‌های تروریستی و تکفیری در سوریه و عراق….و سرنگونی آنان، بر هیچکس پوشیده نیست و باید از این شخصیت که نماد مقاومت و پایداری است در راستای تبیین گفتمان انقلاب اسلامی بهره گرفت.

سردار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه تشییع سپهبد سلیمانی تکان‌دهنده بود و تأثیر فراوانی در روند انقلاب اسلامی دارد، ادامه داد: حیات جمهوری اسلامی ایران را شهادت حاج قاسم تداوم بخشید و سلیمانی‌های بسیاری رویش خواهند کرد.


ندای بانگ «الله اکبر» در کرمانشاه طنین انداز شد

مردم استان کرمانشاه همراه با ملت غیور ایران اسلامی امروز چهارشنبه به منظور پاسداشت یاد و خاطره شهید سردار سلیمانی و نیز در حمایت از عملیات موشکی کوبنده و قاطع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه آمریکا بانگ الله اکبر سر دادند.

مردم خداجو و شهید پرور کرمانشاه در پی فراخوان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با فریادهای رسای الله‌اکبر، حمایت و پشتیبانی قاطع خود را از عملیات انتقامی فرزندانشان در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند.‬‎

کرمانشاهی‌های غیور همچنین امروز در حرکت‌های مردمی و خودجوش با راه انداختن کارناوال‌های رژه خودرویی و موتوری و سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا از این اقدام مقتدرانه سپاه حمایت کردند.

مردم همه امروز از احساس غرور ملی شأن صحبت می‌کردند که با این حرکت چقدر احساس خوشحالی و غرور کرده‌اند.


طنین فریاد الله اکبر در یاسوج / مردم به خیابان‌ها آمدند

بامداد امروز پایگاه‌های آمریکا در عراق هدف موشک‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفت. با اعلام خبر این حمله دشمن شکن مردم مناطق مختلف استان و به خصوص شهر یاسوج به خیابان‌ها آمدند و حمایت خود را از این پاسخ دندان شکن اعلام کردند.

با شکست هیمنه استکبار، مردم یاسوج فریاد الله اکبر و مرگ بر آمریکا سر دادند.


شادمانی یزدی‌ها از انتقام سخت

جوانان یزدی هم امروز با برگزاری یک مانور موتورسواری، شادمانی خود از انتقام از آمریکا را به نمایش گذاشتند. جوانان موتورسوار با در دست داشتن پرچم‌های ایران و پرچم سرخ امام حسین (ع)، در این مانور شرکت کردند. ع م


شادی گلستانی‌ها از سیلی سپاه / انتقام حق مسلم جمهوری اسلامی است

شیعه و سنی گلستانی هم از حملات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه‌های نظامی آمریکا حمایت کرده و با سردادن الله اکبر از این اقدام سپاه تشکر کردند.

یک شهروند گرگانی در این زمینه به خبرنگار «ابهرآنلاین» گفت: صبح جمعه که از خواب بیدار شدیم شنیدن خبر شهادت سردار همه ما را داغدار کرد اما این عمل سپاه که بامداد چهارشنبه انجام شد بسیار شیرین بود.

فاطمه احدی ضمن تشکر از سپاه افزود: همه ما راه سردار سلیمانی را ادامه می‌دهیم و در برابر افکار ظالمانه آنها خواهیم ایستاد.

علی رایجی یکی دیگر از شهروندان گرگانی گفت: نیروهای آمریکایی باید هرچه سریع‌تر منطقه را ترک کنند وگرنه باید در انتظار انتقام سخت‌تر باشند.

نماینده ولی فقیه در گلستان هم گفت: از همان روزی که سردار رشید اسلام، مالک اشتر زمان به شهادت رسید انتقام امت اسلامی شروع شد.

آیت الله سیدکاظم نورمفیدی با اشاره به استقبال مردم از پیکر سردار دل‌ها، افزود: خود این مراسم و تشییع جنازه و همه آئین‌ها یادبود نشان نفرت از آمریکا و افزون شدن آن دارد.

نورمفیدی گفت: مجلس عراق تصویب کرد که همه سربازان و نظامیان آمریکا باید خاک این کشور را ترک کنند، این هم انتقام دوم بود. د


شوق لرستانی‌ها از گام اول انتقام سخت

نخستین گام ایران برای انتقام سخت و حمله به پایگاه آمریکا در عراق از سوی نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، موجی از خوشحالی و رضایت در میان مردم لرستان ایجاد کرد.


زنجانی‌ها در تقدیر از عملیات کوبنده سپاه فریاد «الله اکبر» سردادند

مردم ولایتمدار و انقلابی شهر زنجان عصر امروز (چهارشنبه) در حمایت و قدردانی از اقدام سپاه پاسداران در اجرای انتقام سخت و کوبنده از آمریکای تروریست، فریاد «الله اکبر» سر دادند.

زنجانی با طنین فریاد الله اکبر، از انتقام سخت و کوبنده سپاه پاسداران در واکنش به اقدام رزیلانه آمریکا در به شهادت رساندن سردار جبهه مقاومت، سپهبد سلیمانی ویارانش قدردانی کردند و خواستار تداوم برخورد قاطع با جنایت‌ها آمریکا وهم‌پیمانانش شدند.

مردم در سایر نقاط استان زنجان از ماهنشان تا ابهر و از خدابنده تا خرمدره، ایجرود و طارم در مساجد و امامزاده‌ها و در پشت بام خانه‌های خود بانگ الله اکبر سر دادند.

همچنین بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) در پی این حمله قاطع سپاه پاسداران به پایگاه‌های نظامی آمریکا جمعی از بانوان زنجانی، برای تقدیر از این اقدام سپاه در محل کانون امام علی (ع) تجمع کردند.

در این تجمع بانوان زنجانی شعارهای «سپاه با اقتدار، تشکر، تشکر»، «انتقام سخت در انتظار آمریکا»، «سپاهی قهرمان، پیروزی‌ات مبارک»، «رزمندگان اسلام، تشکر، تشکر» سردادند.


تصاویری از تجمع مردمی در اعلام حمایت از اقدام سپاه پاسداران و تداوم انتقام

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4820801/سیل-حمایت-ملت-از-سیلی-سپاه-دست-مریزاد-مردم-به-پاسداران-وطن

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.