خانه » اخبار » استفاده از زنجیر چرخ در جاده های زنجان ضروری است
استفاده از زنجیر چرخ در جاده های زنجان ضروری است

استفاده از زنجیر چرخ در جاده های زنجان ضروری است

محمد محمدی در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» به وضعیت تردد در جاده‌های استان زنجان اشاره کرد و گفت: با توجه به بارش برف، کولاک در محورهای زنجان به بیجار، زنجان به دندی و تخت سلیمان، زنجان به طارم، زنجان به تهم و چورز ق، زنجان به خدابنده، ابهر به خدابنده و قید ار به همدان و زنجان به ماهنشان حاکم است.

وی اظهار کرد: به علت بارش برف، کولاک و مه غلیظ در گردنه‌های کوهستانی استان محسوس است که در این میان رانندگان در حد ممکن در این محورها تردد نکنند.

مسئول مرکز مدیریت راه‌های استان زنجان، گفت: با توجه به وقوع مه در جاده‌ها و به خصوص گردنه‌های کوهستانی استان زنجان، دید افقی برای رانندگان کم شده که در این میان رانندگان با دقت و حوصله رانندگی کنند.

محمدی ابراز کرد: با توجه به بارش برف رانندگان حتماً خودرو خود را به زنجیر چرخ مجهز کرده و از تجهیزات ایمنی و فنی استفاده کنند.

مسئول مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان از به‌کارگیری بیش از ۵۰۰ نیرو در ۳۰ راهدارخانه استان زنجان خبر داد و اظهار کرد: بیش از ۳۰۰ دستگاه خودروی سبک و سنگین راهداری در فصل سرما در جاده‌ها خدمات لازم را به مردم ارائه خواهند داد و نیروهای راهداری در گردنه‌های برف‌گیر و ارتفاعات حضور دارند.

محمدی افزود: کسانی که قصد سفر دارند برای اطلاع از وضعیت جاده‌های این استان و کشور با سامانه ۱۴۱، سایت www.۱۴۱.ir ارتباط برقرار و سفر خود ر ا مدیر یت و بر نامه ر یزی کنند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4815617/استفاده-از-زنجیر-چرخ-در-جاده-های-زنجان-ضروری-است

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.