خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ورود شورای تامین زنجان به مسئله سهمیه خاک معدن انگوران
اخبار زنجان/ ورود شورای تامین زنجان به مسئله سهمیه خاک معدن انگوران

اخبار زنجان/ ورود شورای تامین زنجان به مسئله سهمیه خاک معدن انگوران

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فتح الله حقیقی شامگاه چهارشنبه در نشست فعالان حوزه معدن و صنایع معدنی استان زنجان در محل اتاق بازرگانی استان زنجان، گفت: معدن کاران استان زنجان دل پری از مشکلات این بخش دارند.

وی با بیان اینکه معدن کاران استان زنجان در اقتصاد استان بسیار موثر هستند و باید این قشر حمایت شوند، اظهار کرد: قوانین دست و پا گیر در حوزه معدن وجود دارد که باید این مشکلات بررسی و رفع شود.

استاندار زنجان، به ورود شورای تامین استان زنجان در مورد تعیین تکلیف سهمیه خاک اشاره کرد و یاد آورشد: باید تمهیداتی اندیشیده شود تا حمایت لازم از سرمایه گذار شود.

حقیقی ابراز کرد: اختلاف بین دستگاه‌ها باعث وارد شدن آسیب به تجارت و تولید می‌شود و در این میان اولویت در امور با تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران است.

وی با بیان اینکه نباید تصمیمات پشت درهای بسته گرفته شود، گفت: باید با بخش‌خصوصی جلسات برگزار شده و این قشر در تصمیم‌گیری‌ها دخالت بکنند و در این میان برگزاری چنین جلساتی در استان تدوام داشته باشد.

استاندار زنجان تصریح کرد: با وجود مازاد بودن شمش روی تولیدی صادرات به موقع انجام‌نشده و این موضوع موجب زیان و کاهش سهم صادراتی کشور نسبت به گذشته شده است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4807839/ورود-شورای-تامین-زنجان-به-مسئله-سهمیه-خاک-معدن-انگوران

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.