خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ۲ هزار مسافربر شخصی بین راهی برای دریافت سوخت ثبت نام کردند
اخبار زنجان/ ۲ هزار مسافربر شخصی بین راهی برای دریافت سوخت ثبت نام کردند

اخبار زنجان/ ۲ هزار مسافربر شخصی بین راهی برای دریافت سوخت ثبت نام کردند

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فرامرز نیک سرشت ظهر سه شنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان در محل استانداری زنجان، با بیان اینکه وظیفه ستاد تنظیم بازار ایجاد آرامش در بازار است، گفت: جلوی گرانی را گرفتن به صورت مطلق ناشدنی است.

وی اظهار کرد: افزایش قیمت بی منطق کالا و خدمات ربطی به گرانی بنزین ندارد و افرادی از این گرانی بنزین سوء استفاده می‌کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری زنجان، با بیان اینکه این ستاد در کار کرد خود موفق بوده است، افزود: گرانی آرامش مردم را به هم می‌زند و باید امنیت در بازار به خوبی فراهم شود.

نیک سرشت با بیان اینکه قدرت خرید مردم در سال جاری نسبت به سال ۹۷ کمتر شده است، ابراز کرد: افزایش تورم بیشتر از افزایش حقوق است.

وی افزود: باید حفظ آرامش بازار و جلوگیری از احتکار و قاچاق و سوء استفاده در عرضه کالا باید مد نظر قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری زنجان، تصریح کرد: بین گرانی و گران فروشی، مبارزه با گران فروشی است. چرا که قیمت گوجه فرنگی در پاییز و زمستان نسبت به مردادماه و تیرماه گران خواهد بودو ربطی به گرانی بنزین ندارد.

نیک سرشت در زمینه وضعیت نازل‌های سوخت‌گیری، گفت: افراد پس از سوخت گیری کامل و زدن دکمه خروج کارت خود را از دستگاه خارج کنند تا مانع از بین رفتن سهمیه خود شوند و این رویه به منظور جلوگیری از سوءاستفاده از کارت‌های سوخت است و رسانه‌ها باید اطلاع‌رسانی لازم در این زمینه را انجام دهند.

وی افزود: نمی‌توان به صورت مطلق منکر گرانی در خصوص افزایش قیمت بنزین شد و این افزایش قیمت باید منطقی بوده و مربوط به کالاهایی باشد که به بنزین مربوط است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری زنجان، با بیان اینکه در جنگ تمام عیار قرار داریم، افزود: همه باید برای این جنگ آماده باشند و همکاری‌ها برای توسعه اقتصادی جامعه تقویت شود.

نیک سرشت افزود: اگر در بحث افزایش کرایه اتوبوس‌های برون شهری افزایش قیمتی بوده اداره کل حمل و نقل جاده‌ای استان بررسی لازم را داشته و با رانندگان متخلف برخورد کند.

وی با بیان اینکه ۲ هزار مسافربر شخصی حمل مسافر در مسیرهای روستایی برای دریافت کارت سوخت ثبت نام کردند، گفت: مدیران مربوطه پیگیر تامین سوخت این خودروها باشند و در خصوص وانت‌بارهای شخصی برون‌شهری نیز اطلاع‌رسانی لازم برای ثبت‌نام جهت ساماندهی و دریافت سوخت مورد نیاز صورت پذیرد.

نیک سرشت همچنین با اشاره به وضعیت موجود در زمینه تامین نهادهای دامی در استان زنجان، یاد آور شد: نهاده‌های دامی به اندازه کافی در استان وجود دارد و نهادهای دامی با توجه به نیاز استان است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4806267/۲-هزار-مسافربر-شخصی-بین-راهی-برای-دریافت-سوخت-ثبت-نام-کردند

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.