خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ جمع آوری ۱۲۴۶ معتاد متجاهر در استان زنجان
اخبار زنجان/ جمع آوری ۱۲۴۶ معتاد متجاهر در استان زنجان

اخبار زنجان/ جمع آوری ۱۲۴۶ معتاد متجاهر در استان زنجان

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، سرهنگ سعید بابایی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران در محل فرماندهی انتظامی زنجان، از کشف بیش از یک تن و ۳۵۳ کیلو گرم انواع مواد مخدر در استان زنجان خبر داد و گفت: این میزان کشفیات نسبت به مدت مشابه ۹ ماهه سال گذشته رشد ۱۵ درصدی دارد.

وی اظهار کرد: از آغاز سال جاری تا پایان آذرماه هزار و ۸۷۰ طرح پاکسازی در استان زنجان اجرا شده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان، از جمع آوری هزار و ۲۴۶ معتاد متجاهر در استان خبر داد و گفت: از این تعداد ۲۸۳ معتاد تحویل مراکز ترک اعتیاد شده است.

بابایی با بیان اینکه استان زنجان، استان زنجان کمپ دولتی ندارد، ابراز کرد: استان زنجان در بخش مواد مخدر جزو استان‌های آخر بوده و از لحاظ نرخ آلودگی هم استان ۳۱ کشور است و باید برای کاهش اعتیاد در جامعه بیشتر تلاش کنیم.

وی افزود: طرح پاکسازی در شهرک شهید رجایی در شهر زنجان به خوبی اجرا می‌شود و این منطقه در حال حاظر پاک است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان، تصریح کرد: سه منطقه آلوده به مواد مخدر در استان زنجان شناسایی‌شده و پلیس در خصوص پاک‌سازی این مناطق به جد وارد کارشده است.

بابایی ابراز کرد: پلیس در بحث اقدامات پیشگیری هم وارد کار شده و آموزش همگانی در خصوص آگاه‌سازی خانواده‌ها و جوانان در زمینه مخاطرات مواد مخدر در استان به خوبی انجام می‌شود.

وی به خانواده‌ها توصیه کرد کانون خانواده را برای فرزندان گرم کرده و مراقب رفت‌وآمد آنها باشند تا در دام اعتیاد گرفتار نشوند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4804482/جمع-آوری-۱۲۴۶-معتاد-متجاهر-در-استان-زنجان

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.