خانه » اخبار » ۴۴ کیلومتر راه روستایی در طرح «ابرار» برای زنجان تعریف شده است
۴۴ کیلومتر راه روستایی در طرح «ابرار» برای زنجان تعریف شده است

۴۴ کیلومتر راه روستایی در طرح «ابرار» برای زنجان تعریف شده است

عبدالحسین علی ا کبر ی در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین»، به طرح ملی اقدام «ابرار» اشاره کرد و گفت: اولویت این طرح روستاهای بالای ۵۰ خانوار که راه روستایی مناسب نداشته باشند اولویت یک هستند.

وی اظهار کرد: اولویت در اجرای طرح ملی ابرار بر اساس تعداد خانوار روستاها است و اگر روستای ۵۰ خانوار هم نباشد روستای ۲۰ خانوار شامل این طرح خواهند بود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان، با بیان اینکه در طرح ملی ابرار ۴۴ کیلومتر راه روستایی برای استان زنجان تعریف شده است، گفت: در این طرح سهم شهرستان زنجان دو پروژه با ۱۰.۵۰ کیلومتر راه روستایی، طارم دو پروژه با ۱۲ کیلومتر، ابهر یک پروژه با ۳ کیلومتر، خرمدره با یک پروژه و ۳ کیلومتر، ماهنشان با دو پروژه حدود ۷ کیلومتر و ایجرود یک پروژه با ۴ کیلومتر و خدابنده هم یک پر وژه نیز ۴.۵ کیلومتر راه روستایی تعریف شده است.

علی اکبری ابراز کرد: تاکنون اجرای طرح ابرار در استان زنجان بیش از ۴۱ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و طبق برنامه ریزی و مدیریت اجرای طرح را تا پایان سال افزایش خواهیم داد.

وی افزود: طرح ابراز یک طرح ملی است و در سطح کشور اجرا می‌شود و تنها هفته راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استاندارد سازی و ارتقای ایمنی راههای روستایی است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان، تصریح کرد: همچنین اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان برآسفالته کردن راه‌های روستایی هم بسیار تاکید دارد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4803077/۴۴-کیلومتر-راه-روستایی-در-طرح-ابرار-برای-زنجان-تعریف-شده-است

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.