خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ شورای نگهبان با صداقت و صلابت انقلابی به وظیفه خود عمل خواهد کرد
اخبار زنجان/ شورای نگهبان با صداقت و صلابت انقلابی به وظیفه خود عمل خواهد کرد

اخبار زنجان/ شورای نگهبان با صداقت و صلابت انقلابی به وظیفه خود عمل خواهد کرد

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» و به نقل از دفتر امام جمعه قیدار، حجت‌الاسلام علی موسوی در خطبه‌های نماز جمعه شهر قیدار گفت: هیئت‌های نظارت استانی و مرکزی و شورای نگهبان در این مقطع حساس، وظیفه بزرگی برعهده دارند و تحت هر گونه فشار دست از وظیفه قانونی خود بر نمی‌دارد و با صداقت و صلابت انقلابی به وظیفه خود عمل خواهد کرد.

وی به آغاز روند اجرایی انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: همه تلاش دشمن مخصوصاً این جنگ ترکیبی که در این چند سال اخیر راه انداخته این است که افکار عمومی مردم ایران را در مقابل نظام اسلامی قرار دهد.

امام جمعه قیدار یکی از نقشه‌های شوم و شیطانی دشمن را همین آشوب‌های اخیر دانست و افزود: دشمن قصد داشت، اغتشاشات را به انتخابات بکشاند تا انتخابات را از آن موعد قطعی که دوم اسفند ماه است به تاخیر بیاندازد، که الحمدلله با هوشمندی مقام معظم رهبری و امت، دشمن در این هدف با شکست مواجه شد.

موسوی هدف بعدی دشمن را کاهش مشارکت حداکثری در انتخابات اسفندماه عنوان کرد و گفت: در این مرحله هم لازم است که مردم و مسئولین به توطئه‌های رنگارنگ استکبار و پیاده نظام داخلی آنها توجه جدی داشته باشند.

وی تاکید کرد: اینکه مردم به دو نهاد اجرایی و نظارتی اعتماد کردند و این مسئولیت بسیار مهم را به آنها واگذار کردند، امانتی است که اگر خدای نکرده در آن تساهل و تسامح و کوتاهی کنند از مصادیق بارز خیانت در امانت خواهد بود.

امام‌جمعه قیدار با بیان اینکه همه می‌دانند ثبت‌نام برخی از داوطلبان معلوم‌الحال، به قصد تشدید فشار بر شورای نگهبان است، افزود: هیئت‌های اجرایی اکثراً به بررسی‌های حداقلی بسنده کرده و بار اصلی احراز صلاحیت را بر عهده هیئت‌های نظارت گذاشتند هیئت‌های نظارت استانی و مرکزی و شورای نگهبان در این مقطع حساس، وظیفه بزرگی برعهده دارند و تحت هر گونه فشار دست از وظیفه قانونی خود بر نمی‌دارد و با صداقت و صلابت انقلابی به وظیفه خود عمل خواهد کرد.

موسوی بی‌دولت‌سازی کشورهای حامی مقاومت را توطئه استکبار برای تضعیف این جبهه اعلام کرد و افزود: این توطئه در حال اجراست چنانکه در کشور عراق بقایای حزب بعث و عناصر تکفیری، طبق نقشه آمریکا و عربستان و امارات، خواستار استعفای رئیس دولت عادل عبدالمهدی شدند و باعث فرو رفتن کشور در بی‌ثباتی و ناامنی شدند و ائتلاف غربگرایان در لبنان، هماهنگ با خواسته آمریکا و رژیم صهیونیستی و عربستان، از سعد حریری رئیس دولت خواستند استعفا دهد و رسانه‌های معاند مقاومت هم در آتش اعتراض دمیدند.

موسوی تاکید کرد: با توجه به شرایط پیش آمده به نظر می‌رسد که «پروژه بی‌دولت کردن» برخی کشورهای منطقه به ایران رسیده و آمریکا و کشورهای عربی در همکاری مشترک با برخی غربزدگان داخلی به‌دنبال اجرای این پروژه هستند.

امام جمعه قیدار با تاکید بر اینکه استعفای رئیس‌جمهور مطالبه امت حزب‌الله نیست، ادامه داد: این مطالبه ورشکستگان سیاسی است که برای انتخابات دستشان خالی است و در پی تطهیر خودشان هستند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4802846/شورای-نگهبان-با-صداقت-و-صلابت-انقلابی-به-وظیفه-خود-عمل-خواهد

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.