خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ برگزاری همایش مشترک بین جامعه شورایی و آموزش و پرورش استان زنجان
اخبار زنجان/ برگزاری همایش مشترک بین جامعه شورایی و آموزش و پرورش استان زنجان

اخبار زنجان/ برگزاری همایش مشترک بین جامعه شورایی و آموزش و پرورش استان زنجان

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، سجاد خدایی عصر دوشنبه در دیدار با مدیر کل آموزش و پرورش استان در محل شورای اسلامی زنجان، بر تقویت تعامل شورای استان با آموزش و پرورش تاکید کرد و گفت: این دو مجموعه باید برای توسعه تعلیم و تربیت دانش آموزان با هم همکاری خوبی را داشته باشند. 

وی بر برگزاری  همایش مشترک بین جامعه شورایی و آموزش و پرورش  استان زنجان تاکید کرد و یادآورشد:  این مهم می تواند علاوه بر بیان و تبیین  اهداف و عملکرد ها زمینه همکاری های بیشتر را فراهم می کند.

رئیس شورای استان زنجان، گفت: شورا ی استان زنجان در راستای تعامل و همکاری های بین بخشی حرکت می کند و تاکنون هم برای تحقق این امر مهم بسیار تلاش کرده است.

خدایی ابراز کرد: کمبود منابع دولتی  مشکلاتی دارد که در صورت اعتبارات لازم  آموزش و پرورش می تواند برای بستر سازی و در کنار آن گستردگی و کمیت فضاهای آموزشی و  چشم انداز بحث های ها ی تعلیم و تربیت نتایج لازم را کسب کند.

وی افزود: همراهی ها و تلاش هاموجب می شود  خلا های بودجه ای و  با خلاقت ها و مسئولیت پذیری جبران شود و در این میان با افق ترسیم شده فاصله وجود دارد. 

رئیس شورای استان زنجان تصریح کرد: شورای استان زنجان درصدد این است تا مشکلات را رفع کرده و برای توسعه فضاها ی آموزشی تمهیدات لازم  را مد نظر قرار دهند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4799666/برگزاری-همایش-مشترک-بین-جامعه-شورایی-و-آموزش-و-پرورش-استان-زنجان

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.