خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ صدور ۱۲۰ هزار هکتارسند تک برگی کاداستر برای اراضی ملی زنجان
اخبار زنجان/  صدور ۱۲۰ هزار هکتارسند تک برگی کاداستر برای اراضی ملی زنجان

اخبار زنجان/ صدور ۱۲۰ هزار هکتارسند تک برگی کاداستر برای اراضی ملی زنجان

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» و به نقل از منابع طبیعی زنجان، محمد علی فرخی در جلسه رفع موانع و مشکلات حوزه کاداستر و اخذ اسناد تک‌برگی اراضی ملی، از صدور سند تک برگی کاداستر برای ۱۲۰ هزار هکتار از اراضی ملی زنجان خبر داد و گفت: در نقاط شمیم برای انجام مراحل کاداستر اراضی با مشکلاتی مواجه بوده ایم. 

وی اظهار کرد:  مقرر شد اداره ثبت علاوه بر همکاری و تعامل در نقاط شمیم و نقاط برداشت حدود ثبتی،  نیروهای خود را برای  رفع مشکلات این حوزه  و همکاری با کارشناسان اداره کل  منابع طبیعی استان آموزش دهد.

رئیس اداره ممیزی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان،گفت: انتظار می رود با تعامل و هم اندیشی بین این دو اداره کل اجرای طرح کاداستر اراضی در استان از رشد مطلوبی برخوردار شود.

فرخی با اشاره به این که در حدود ۸۰ هزار هکتار از اراضی استان  عملیات اجرایی کاداستر انجام شده و در حال صدور اسناد این زمین ها هستیم ، افزود: ۲۰۰ هزار هکتار نیز در حال انجام است.

وی ابراز کرد: کاداستــر به نظـامی اطـلاق می شـود که هـدف از آن تعییــن محـدوده های مالکیتی به همراه اطلاعات حقوقی مرتبط به هر ملک است ومشخصه های زمین مانند اندازه ، کاربری، مشخصات رقومی، ثبتی و یا حقوقی به نقشه بزرگ مقیاس اضافه می شود.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4796924/صدور-۱۲۰-هزار-هکتارسند-تک-برگی-کاداستر-برای-اراضی-ملی-زنجان

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.