خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ زوایای مختلف حماسه ۹ دی برای جوانان و نوجوان روشنگری شود
اخبار زنجان/ زوایای مختلف حماسه ۹ دی برای جوانان و نوجوان روشنگری شود

اخبار زنجان/ زوایای مختلف حماسه ۹ دی برای جوانان و نوجوان روشنگری شود

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»،سردارجهانبخش کرمی ظهر سه شنبه در جلسه گرامی داشت حماسه ۹ دی در محل دفتر امام جمعه زنجان، با بیان اینکه  فتنه ۸۸ حاصل بخشی از پروژه نفوذ دشمن بود،گفت: این فتنه با بصیرت مردم خنثی شد. 

وی اظهار کرد: در راستای گرامی داشت حماسه ۹ دی سپاه استان برنامه های خوبی در سطح پایگاهها و محلات  برگزار می کند. 

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان، با بیان اینکه ۹ دی محصول حماسه ملت ایران بود و اثبات اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، گفت: امروز انقلاب اسلامی حرف اول را در منطقه می‌زند. 

کرمی با بیان اینکه جوانان و نوجوانان نسبت به فتنه سال ۸۸ باید روشنگری لازم را داشته باشند، ابراز کرد: باید ریشه و محتوای فتنه سال ۸۸ در بین نسل جوان به خوبی بازگو و تشریح شود. 

وی افزود: باید برنامه های گرامی داشت ۹ دی در تمام مساجد استان و پایگاه ها برگزار شود و عموم مردم شناخت لازم به فتنه سال ۸۸ را پیدا کنند. 

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه زوایای مختلف فتنه ۸۸ و حماسه ۹ دی برای جوانان و نوجوان روشنگری شود، تصریح کرد: باید عموم مردم نسبت به فتنه های دشمنان روشنگری شوند و برگزاری تجمع در ۹ دی در تقویت روشنگری مردم بسیار موثر است. 

کرمی گفت:  برنامه‌ها باید به‌گونه‌ای برگزار شود تا هم ریشه فتنه و هم حماسه مردم در خنثی کردن آن تبیین شود و باید تلاش کنیم برنامه بسیار پررنگ و رسانه‌ای برگزار شود.

وی با بیان اینکه ۹ دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری شده است، افزود: جمهوری اسلامی ایران در اوج عظمت و قدرت قرار دارد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4794106/زوایای-مختلف-حماسه-۹-دی-برای-جوانان-و-نوجوان-روشنگری-شود

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.