خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/  بازدید از تأسیسات مهم زنجان به صورت مستمر انجام می شود
اخبار زنجان/  بازدید از تأسیسات مهم زنجان به صورت مستمر انجام می شود

اخبار زنجان/  بازدید از تأسیسات مهم زنجان به صورت مستمر انجام می شود

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، حسین همپا ظهر سه شنبه در جلسه پدافند غیر عامل در استانداری زنجان،بر بازدید مستمر از مراکز حساس استان زنجان تاکید کردو گفت: این مهم باید به جد مورد توجه قرار گیرد. 

وی اظهار کرد: بازدید مستمر از مراکز حساس و تاسیسات مهم و استراتژیک استان زنجان به خوبی انجام می شود و برگزاری مانور  توسط شرکت توزیع نفت و فرآورده‌های نفتی انجام شده است.

مدیر کل امنیتی استانداری زنجان، گفت: پدافند غیر عامل در استان با ۱۸ کمیسیون و کمیته فعالیت می کند و باارگان های ذی ربط اقدامات لازم رانجام می دهد. 

همپا ابراز کرد:  پس از بازدید مشکلات  به دستگاه‌های مربوطه اعلام می‌شود ورفع مسائل و مشکلات توسط دستگاه‌ها رصد می‌شود و نیاز است تا مراکز حساس و استراتژیک استان در کار گروه پدافند غیر عامل بیشتر مورد توجه قرار گیرد.  

در ادامه این جلسه، معاون شرکت آب منطقه‌ای استان زنجان به فعالیت کار گروه آب و انرژی در زمینه پدافند اشاره کرد و گفت: بر اساس رویکرد اعلام شده جلسات مستمر این کار گروه در استان زنجان برگزار می‌شود.

گرانمایه ابراز کرد:  برگزاری مانور برای مقابله با تهدیدات حوزه آب و برق در استان‌های معین  انجام می شود.

وی افزود: در استان زنجان سناریو در مورد تهدیدات نسبت به سد تهم نگارش شد و ارزیابی در این زمینه انجام شده و انجام مطالعات خط انتقال سد مراش، بلوبین و مشمپا در دستور کار است.

معاون شرکت آب منطقه‌ای استان زنجان، به فعالیت مرکز آموزش و تمرین اکیپ‌های غواصی اشاره کردو افزود: هدف از فعالیت این مرکز پیش‌بینی شرایط و آمادگی برای مدیریت بحران و پدافند غیر عامل استان زنجانبرای آموزش شمال و شمالغرب است و سدهای استان در اختیار غواصان قرار می گیرد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4794091/بازدید-از-تأسیسات-مهم-زنجان-به-صورت-مستمر-انجام-می-شود

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.