خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ نگاه به حماسه ۹ دی جلوه شعوری به خود بگیرد
اخبار زنجان/ نگاه به حماسه ۹ دی جلوه شعوری به خود بگیرد

اخبار زنجان/ نگاه به حماسه ۹ دی جلوه شعوری به خود بگیرد

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، حجت الاسلام سعید احمدی ظهر سه شنبه در جلسه گرامی داشت حماسه ۹ دی در محل دفتر نماینده ولی فقیه در استان زنجان، با بیان اینکه تبلیغات اسلامی در مناسبت ها ی ملی دو بحث شعاری و شعوری را مد نظر دارد، گفت: در حماسه ۹ دی باید به بحث شعوری بیشتر توجه شود. 

وی با بیان اینکه نگاه به حماسه ۹ دی جلوه شعوری به خود بگیرد، اظهار کرد: حافظه تاریخی ما کوتاه است و باید در کرسی های آزاد اندیشی و جلسات هم اندیشی به فلسفه شعوری حماسه ۹ دی بیشتر توجه شده و برای نوجوانان و جوانان به خوبی تبیین شود. 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه در بحث تبیین فلسفه ۹ دی کوتاهی شده است، ابر از کرد: نهضت تبیین رادر بین نخبگان دانشگاهی جا بیندازیم. 

احمدی گفت: باید ذهن دانشجو و دانش آموز نسبت به واقعه مهم ۹ دی به خوبی روشن شود چرا که  این مهم برای دانش اموز و دانشجو روشن نشده است. 

وی با بیان اینکه در برگزاری برنام های گرامی داشت حماسه ۹ دی تبلیغات اسلامی از ظرفیت روحانیون و مبلغین استفاده خواهد کرد،  گفت: اصل و اهمیت این روز مهم و ماندگار باید توسط جامعه تبلیغی به خوبی بیان و تشریح شود. 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان، برتقویت نهضت تبیین در مراکز آموزشی و دانشگاهی تاکید کرد و افزود: جمهوری اسلامی ایران ساختار فاخری دارد و این مهم باید به خوبی در جامعه جا بیفتد. 

احمدی افزود: در فتنه سال ۹۶ و اغتشاشات اخیر که در سطح کشور رخ داد رسانه های بسیار قوی در فضای مجازی حضور داشتند و امروز باید بصیرت فکری نسل جوان تقویت شود. 

وی تصریح کرد: در گرامی داشت حماسه ۹ دی تبلیغات اسلامی از تمام ظرفیت خود برای هر چه باشکوه تر شدن این روز همه استفاده می کند. 

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4794105/نگاه-به-حماسه-۹-دی-جلوه-شعوری-به-خود-بگیرد

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.