خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ پروند احتکار در استان زنجان تشکیل نشده است
اخبار زنجان/ پروند احتکار در استان زنجان تشکیل نشده است

اخبار زنجان/ پروند احتکار در استان زنجان تشکیل نشده است

اسماعیل مسلمی  در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» گفت: اداره بازرسی و نظارت صنعت و معدن و تجارت استان زنجان از آغاز سال بازرسی‌های مستمری از اصناف انجام داده و با افزایش قیمت بنزین طی یک ماه گذشته نظارت از بازار تشدید شده است. 

وی با بیان اینکه ۱۷ تیم بازرسی بازار را رصد می کنند، اظهار کرد: شکایت مردم از واحدهای صنفی به سه صورت تلفنی، کتبی و حضوری است و طی یک ماه گذشته ۲۸۰ مورد شکایت  مردمی به سازمان گزارش شده است. 

رئیس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: نزدیک به بیش از ۳۵ نفر بازرس و ناظر سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان بازرسی‌ها و نظارت فعالیت دارند. 

مسلمی ابراز کرد: طی یک ماه گذشته با گران شدن بنزین، طبق بازرسی های انجام شده بیش از ۱۵۰ فقره تخلف در زمینه درج نکردن قیمت، صادر نکردن فاکتور و گران فروشی در استان زنجان ثبت شده است. 

وی گفت:  سامانه ۱۲۴ آماده دریافت شکایات مردمی به خصوص گران فروشی است و در این میان یک تیم مبارزه با قاچاق کالا به‌ صورت محسوس و نامحسوس نظارت لازم را بر بازار دارند.

رئیس اداره بازرسی سازمان صمت استان زنجان بر تشدید بازرسی و نظارت بر بازار زنجان تاکید کرد و یادآورشد: با اصنافی که اقدام به گران فروشی و احتکار کنند برخورد جدی می شود. 

مسلمی تصریح کرد: بعد ازگران شدن بنزین پرونده احتکار در استان تشکیل نشده است. 

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4793592/پروند-احتکار-در-استان-زنجان-تشکیل-نشده-است

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.