خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/  تخلفات انتخاباتی دوره های گذشته احصا شده است
اخبار زنجان/  تخلفات انتخاباتی دوره های گذشته احصا شده است

اخبار زنجان/  تخلفات انتخاباتی دوره های گذشته احصا شده است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، محمد تقی فتحی صبح دوشنبه در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم در محل دادگستری زنجان، بر لزوم برگزاری انتخابات درست و قانونی تاکید کرد و گفت: تخلفات دوره های گذشته انتخابات را احصا کردیم.

وی اظهار کرد: جبهه گیری بر له یا علیه کاندیدای خاص توسط  برخی کارکنان دولت درانتخابات  وجود داشت که لیست نوع و شکل تخلفات اتتخاباتی تهیه شد َو در این دوره از انتخابات نباید این تخلفات رخ دهد. 

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان زنجان گفت: در بحث انتخابات تاکنون موردی که نیاز به برخورد باشد برای دادگستری‌ استان زنجان نشده است.

فتحی با بیان اینکه  اخطارهایی به برخی از کاندیداها داده شده و رصدها در این زمینه انجام می شود، افزود: ۲۳۱ نفر در سطح استان برای انتخابات مجلس ثبت نام کردند و روند انتخابات در استان زنجان مراحل قانونی را طی می کند.

وی با بیان اینکه بحث جوانگرایی در خصوص ثبت نام کننده گان در انتخابات وجود دارد، گفت: کاندیداهای جوان در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی استقبال خوبی کردند و تعدادی از نمایندگان دوره قبل جزو ثبت نامی ها نیستند.

فتحی با بیان اینکه تدابیر پیشگیرانه به صورت مکتوب مربوط به ۳۰ مرحله انتخابات در سه مرحله قبل، حین و بعد از انتخابات از طرف قوه قضاییه به دستگاه ها ارسال خواهد شد، افزود: انتظار داریم این تدابیر سرلوحه کارها قرار گیرد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4792803/تخلفات-انتخاباتی-دوره-های-گذشته-احصا-شده-است

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.