خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ بودجه عمومی برای تبلیغ کاندیداها استفاده نشود
اخبار زنجان/  بودجه عمومی برای تبلیغ کاندیداها استفاده نشود

اخبار زنجان/ بودجه عمومی برای تبلیغ کاندیداها استفاده نشود

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، خدابخش مرادی نافچی صبح یکشنبه در نشست خبری با خبرنگاران در محل استانداری زنجان، اگر خدمت، اقدامات، تحولی و ارتقای شاخصی در جامعه اتفاق می افتد، به برکت حضور رسانه ها است و این نشان می دهد رسانه ها جایگاه بسیار مهمی در جامعه دارند. 

وی به ثبت نام ۲۲۳ نفر در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان زنجان اشاره کرد و یاد آورشد: از این تعداد ۲۱ نفر زن هستند.

رئیس ستاد انتخابات استان زنجان ، با بیان اینکه در مجلس دهم ۱۸۷ نفر شرکت کرده بودند که با رشد ۱۹درصدی مواجه است، افزود:۱۳۴نفر از حوزه انتخابیه زنجان و طارم و ۳۷ نفر در حوزه خدابنده ، ماهنشان و ایجرود ۲۲ نفر و ابهر خرم دره و سلطانیه ۳۰ نفر ثبت نام کرده اند و ثبت نام کاندیداهای استان زنجان در دوره یازدهم مجلس ۱۹ درصد افزایش دارد.

مرادی نافچی ابراز کرد: ۲۱ درصد داوطلبان دارای سابقه ایثارگری، ۲ درصد سابقه نمایندگی و ۲۷ درصد دارای سابقه داوطلبی هستند.

وی به پایان مهلت ثبت نام در حوزه های انتخابیه اشاره کرد و گفت: پس از بررسی صلاحیت ها اسامی نهایی اعلام می شود و ۱۹۸ نفر به عنوان هیئت های اجرایی استان زنجان در امر انتخابات مشارکت می کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان زنجان با بیان اینکه هیئت‌های اجرایی در هشت فرمانداری و ۱۰ بخشداری مستقل استان تشکیل شده است، یاد آورشد: مجریان انتخابات در زمینه بی طرفی، رعایت اصل امانتداری و فصل الخطاب قرار دادن قانون همه تلاش خود را به کار می گیرند.

مرادی نافچی با بیان اینکه استفاده از همه ظرفیت های قانونی، اتخاذ تدابیر لازم و تدوین برنامه برای حفظ، تامین و ارتقای امنیت عمومی جامعه از راهکارها و راهبردهای استان اسـت، گفت: تقویت و تبیین احساس امنیت در جامعه از دیگر راهبردها است.

وی با بیان اینکه سلامت انتخابات از دیگر راهبردها است، اظهار کرد: بی طرفی، قانون مندی و عمل به قانون می تواند سلامت انتخابات را تضمین کند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان با بیان اینکه از بودجه عمومی به هیچ وجه در امر کاندیداها استفاده نشود، افزود: اگر کسی در این زمینه سوء استفاده کند برخورد می شود.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4791744/بودجه-عمومی-برای-تبلیغ-کاندیداها-استفاده-نشود

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.