خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ حمایت از هیئت‌های فعال در استانها برای بالا بردن انگیزه ورزشکاران
اخبار زنجان/ حمایت از هیئت‌های فعال در استانها برای بالا بردن انگیزه ورزشکاران

اخبار زنجان/ حمایت از هیئت‌های فعال در استانها برای بالا بردن انگیزه ورزشکاران

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، سیدمحسن موسوی ظهر یکشنبه در مجمع انتخابات هیئت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای استان زنجان که در سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد، با تاکید بر اینکه برگزاری به‌هنگام مجامع انتخاباتی باعث تسریع در روند برنامه‌ریزی‌ها می‌شود، افزود: تسریع در برنامه‌ریزی‌ها نتایج شگرفی را در توسعه ورزش به دنبال خواهد داشت.

وی با بیان اینکه تلاش این فدراسیون در راستای حمایت بیش از پیش از هیئت‌های فعال در استان‌ها در جهت بالا بردن انگیزه ورزشکاران است، ادامه داد: بی‌شک نباید فراموش کنیم تنها فردی که می‌تواند در خصوص حضور و یا حضور نیافتن ورزشکاران در اردوهای تیم‌ملی تصمیم‌گیری و اظهارنظر کند، مربی بوده و به هیچوجه اجحافی در این اعزام‌ها صورت نمی‌گیرد.

معاون اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان نیز در ادامه این جلسه با تاکید بر اینکه فعالیت‌هایی که در این هیئت صورت می‌گیرد، از اهمیت زیادی نسبت به سایر هیئت‌های ورزشی برخوردار است، اظهار کرد: بی‌شک، نقشی که این هیئت در بالا بردن روحیه ورزشکاران بیماران خاص و پیوند اعضا دارد، بر کسی پوشیده نیست.

محمد حمزه‌پور با یادآوری اینکه تعداد میزبانی‌هایی که در سال‌جاری صورت گرفته، هم به لحاظ کمی و هم به لحاظ کیفی در سطح بالایی بوده و افزایش یافتهاست، خاطرنشان کرد: فعالیت در این هیئت رایگان بوده و سایر هیئت‌های ورزشی باید هیئت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا را در زمینه‌های مختلف یاری کنند.

گفتنی است، در مجمع انتخابات هیئت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، محمدرضا طهماسبی با کسب ۱۶ رأی برای دومین بار سکان هدایت این هیئت را برای چهار سال آینده در دست گرفت.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4792195/حمایت-از-هیئت-های-فعال-در-استانها-برای-بالا-بردن-انگیزه-ورزشکاران

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.