خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ آماده میزبانی رویدادهای مختلف ورزشی هستیم
اخبار زنجان/ آماده میزبانی رویدادهای مختلف ورزشی هستیم

اخبار زنجان/ آماده میزبانی رویدادهای مختلف ورزشی هستیم

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، علی خلیلی ظهر یکشنبه در مجمع انتخابات هیئت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای استان زنجان که با حضور دبیر این فدراسیون و به میزبانی سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد، از آمادگی زنجان برای میزبانی رویدادهای مهم ورزشی خبر داد و افزود: امروز باید زمینه‌ای را فراهم کنیم تا ورزشکاران بتوانند با فراغ بال بیشتری در میادین حضور داشته باشند.

وی با یادآوری اینکه هیئت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا جزو هیئت‌هایی است که بعد همگانی آن پررنگ‌تر از قهرمانی است، ادامه داد: همین امر باعث شده است تا فعالیت‌های این هیئت باعث بالا رفتن انگیزه ورزشکارانی که تحت این هیئت و در رشته‌های مختلف فعالیت می‌کنند، شود، از این رو سایر هیئت‌ها نیز باید کمک‌حال این هیئت باشند.

خلیلی با تاکید بر اینکه اهتمام به بعد همگانی فعالیت‌های این هیئت باعث توسعه رشته‌های تحت پوشش این هیئت و بالا رفتن انگیزه ورزشکاران می‌شود، یادآور شد: بی‌شک، برگزاری رویدادهای مختلف ورزشی در زنجان باعث می‌شود تا ورزشکاران استان از انگیزه بالایی برای حضور در میادین ورزشی برخوردار شوند.

رئیس هیئت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا نیز در ادامه این جلسه با بیان اینکه یکی از رویکردهای اصلی این هیئت، توسعه بعد همگانی و اهتمام به مقوله استعدادیابی است که در همین راستا رتبه دوم کشوری را از آن خود کردیم، افزود: تا به امروز ۶۲ قهرمان ورزشی در ورزش‌های دوازده‌گانه شناسایی شده است.

محمدرضا طهماسبی با اشاره به اینکه برگزاری ورزش‌های صبحگاهی در راستای بالا بردن روحیه ورزشکاران انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات مهمی که در طول چهار سال اخیر انجام شده، بحث فعال کردن هیئت‌های شهرستانی بود که باعث شده است استعدادهای زیادی در شهرستان‌های مختلف استان شناسایی شود.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4792222/آماده-میزبانی-رویدادهای-مختلف-ورزشی-هستیم

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.