خانه » اخبار » بودجه عمومی برای تبلیغ کاندیداها استفاده نشود
بودجه عمومی برای تبلیغ کاندیداها استفاده نشود

بودجه عمومی برای تبلیغ کاندیداها استفاده نشود

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، خدابخش مرادی نافچی صبح یکشنبه در نشست خبری با خبرنگاران در محل استانداری زنجان، اگر خدمت، اقدامات، تحولی و ارتقای شاخصی در جامعه اتفاق می افتد، به برکت حضور رسانه ها است و این نشان می دهد رسانه ها جایگاه بسیار مهمی در جامعه دارند. 

وی به ثبت نام ۲۲۳ نفر در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان زنجان اشاره کرد و یاد آورشد: از این تعداد ۲۱ نفر زن هستند.

رئیس ستاد انتخابات استان زنجان ، با بیان اینکه در مجلس دهم ۱۸۷ نفر شرکت کرده بودند که با رشد ۱۹درصدی مواجه است، افزود:۱۳۴نفر از حوزه انتخابیه زنجان و طارم و ۳۷ نفر در حوزه خدابنده ، ماهنشان و ایجرود ۲۲ نفر و ابهر خرم دره و سلطانیه ۳۰ نفر ثبت نام کرده اند و ثبت نام کاندیداهای استان زنجان در دوره یازدهم مجلس ۱۹ درصد افزایش دارد.

مرادی نافچی ابراز کرد: ۲۱ درصد داوطلبان دارای سابقه ایثارگری، ۲ درصد سابقه نمایندگی و ۲۷ درصد دارای سابقه داوطلبی هستند.

وی به پایان مهلت ثبت نام در حوزه های انتخابیه اشاره کرد و گفت: پس از بررسی صلاحیت ها اسامی نهایی اعلام می شود و ۱۹۸ نفر به عنوان هیئت های اجرایی استان زنجان در امر انتخابات مشارکت می کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان زنجان با بیان اینکه هیئت‌های اجرایی در هشت فرمانداری و ۱۰ بخشداری مستقل استان تشکیل شده است، یاد آورشد: مجریان انتخابات در زمینه بی طرفی، رعایت اصل امانتداری و فصل الخطاب قرار دادن قانون همه تلاش خود را به کار می گیرند.

مرادی نافچی با بیان اینکه استفاده از همه ظرفیت های قانونی، اتخاذ تدابیر لازم و تدوین برنامه برای حفظ، تامین و ارتقای امنیت عمومی جامعه از راهکارها و راهبردهای استان اسـت، گفت: تقویت و تبیین احساس امنیت در جامعه از دیگر راهبردها است.

وی با بیان اینکه سلامت انتخابات از دیگر راهبردها است، اظهار کرد: بی طرفی، قانون مندی و عمل به قانون می تواند سلامت انتخابات را تضمین کند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان با بیان اینکه از بودجه عمومی به هیچ وجه در امر کاندیداها استفاده نشود، افزود: اگر کسی در این زمینه سوء استفاده کند برخورد می شود.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4791744/بودجه-عمومی-برای-تبلیغ-کاندیداها-استفاده-نشود

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.