خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ۱۰۰۰نفر از دانش آموزان زنجانی برای رشته ووشو استعداد یابی شدند
اخبار زنجان/ ۱۰۰۰نفر از دانش آموزان زنجانی برای رشته ووشو استعداد یابی شدند

اخبار زنجان/ ۱۰۰۰نفر از دانش آموزان زنجانی برای رشته ووشو استعداد یابی شدند

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، رضا محمودی ظهر شنبه در نشست خبری با خبرنگاران در محل هیئت ووشو استان، براستعداد یابی رشته ورزشی ووشو در استان زنجان اشاره کرد و گفت: طی سال جاری بیش از هزار نفر از دانش آموزان دختر و پسر در مقطع ابتدایی استعداد یابی شدند. 

وی اظهار کرد: استعداد یابی این رشته ورزشی در مرکز استان زنجان انجام گرفته و در سایر شهرستانها هم طبق برنامه در دستور کار هیئت ووشو استان است. 

مسئول کمیته استعدادیابی هیئت ووشو استان زنجان، گفت: استعداد یابی رشته ورزشی ووشو در استان زنجان توسط اداره ورزش و جوانان، هیئت ووشو و آموزش و پرورش انجام می شود. 

محمودی با بیان اینکه استعداد یابی دانش آموزان رشته ورزشی ووشو در مناطق حاشیه نشین و محروم هم در دستور کار و برنامه مهم هیئت ووشو استان زنجان اسـت، ابراز کرد: هیئت ووشو استان حمایت لازم از این افراد را دارد. 

وی افزود: استعداد یابی دانش آموزان در استان توسط ۳۰ الی ۴۰ نفر از فعالین هیئت ووشو انجام می شود. 

مسئول کمیته استعدادیابی هیئت ووشو استان زنجان، با بیان اینکه استعدادیابی رشته‌های  ورزشی در مدارس استان زنجان انجام می شود، گفت: دانش آموزان توانایی‌های بسیار زیادی دارند که باید از این فرصت برای توسعه رشته ورزش ووشو استان استفاده کرد تا این استعدادها شکوفا شود. 

محمودی افزود: استقبال دانش آموزان از این طرح استعداد یابی خوب است و خانواده ها بسیار مبرم هستند بدانند فرزندان شان در چه رشته ای می تواند موفق شود. 

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4790967/۱۰۰۰نفر-از-دانش-آموزان-زنجانی-برای-رشته-ووشو-استعداد-یابی-شدند

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.