خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ بازرسی ویژه از بازار شب یلدا در زنجان انجام می شود
اخبار زنجان/ بازرسی ویژه از بازار شب یلدا در زنجان انجام می شود

اخبار زنجان/ بازرسی ویژه از بازار شب یلدا در زنجان انجام می شود

مرتضی ممیزی در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» گفت: نظارت و بازرسی از بازار در آستانه شب یلدا به‌صورت جدی و با حساسیت ویژه توسط تعزیرات حکومتی استان زنجان انجام می‌شود. 

وی با بیان اینکه ۲۸ بازرس، کار رصد بازار زنجان را برعهده دارند، کرد: در آستانه شب یلدا نظارت بر بازار توسط اداره تعزیرات حکومتی استان زنجان افزایش‌یافته و بازرسی‌ها تشدید می شود. 

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت: تعزیرات حکومتی استان زنجان با همکاری اتاق اصناف  و سازمان صنعت و معدن به صورت شبانه روزی بازار را رصد می کنند و در آستانه شب یلدا اقلام پر مصرف بیشتر مورد توجه تعزیرات حکومتی است. 

ممیزی ابراز کرد: شکایت مردم از واحدهای صنفی به سه صورت تلفنی، کتبی و حضوری است و مردم نسبت به تخلفات بی‌تفاوت نباشند و گزارش خود را با سامانه ۱۲۴ در میان بگذارند. 

وی گفت: اداره تعزیرات حکومتی استان زنجان نسبت به تأمین امنیت بازار و آرامش مردم نظارت و بازرسی از بازار را به جد دنبال می‌کند و با متخلفین برخورد شدید صورت  خواهد گرفت.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان تصریح کرد: تاکنون افزایش قیمتی در اقلام پر مصرف در استان وجود نداشته و بازار زنجان روزهای آرام و خوبی  سپری می کند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4790464/بازرسی-ویژه-از-بازار-شب-یلدا-در-زنجان-انجام-می-شود

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.