خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ایران اسلامی به برکت خون شهدا در اوج عزت و اقتدار قرار دارد
اخبار زنجان/  ایران اسلامی به برکت خون شهدا در اوج عزت و اقتدار قرار دارد

اخبار زنجان/ ایران اسلامی به برکت خون شهدا در اوج عزت و اقتدار قرار دارد

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، سردار مجید ارجمند فر ظهر پنجشنبه در نهمین یادواره شهید شهریاری در محل دانشگاه آزاد زنجان، شهید شهریاری را شهید راه علم و جهاد اعلام کرد و گفت: شهید شهریاری کلیدواژه هایی در اختیار خود داشت که اگر ما به این کلید واژه ها عمل کنیم، سربلند و موفق می شویم.

وی اظهار کرد: این شهید هنگامی که به موضوع غنی سازی رسیده و تحقیقات خود را تکمیل کرد، در زمان قرارداد ریالی دریافت نکرد.

جانشین قرار گاه حمزه سید الشهداء گفت: امروز نظام اسلامی در اوج عزت و سربلندی قرار داد و دولت آمریکا در هیچ دوره ای به این اندازه ضعیف نبوده است.

ارجمند فر ابراز کرد: نماز شب شهید شهریاری ترک نمی شد و  محل رجوع بسیاری از دانشمندان و دانشجویان بود و مهمترین شاخصه شهید شهریاری این بود که بسیار مردمی و «ابهرآنلاین»بان بود.

وی گفت: شهید شهریاری در رتبه های مختلف به استادی کامل رسید و دانشجویانی تربیت کرد که یکی بهتر از دیگری بود.

جانشین قرار گاه حمزه سید الشهداء تصریح کرد: شهید شهریاری درختی را به بار آورد که این درخت خشک شدنی نبود و تک‌تک دانشجویان شهید شهریاری عارف هستند.

ارجمند فر گفت:  ارتباط با علما، توجه به محرومین و فقرا، احترام به پدر و مادر،انجام واجبات و ترک محرمات، ادای خمس و زکات از کلید واژه‌های زندگی شهید شهریاری است و امروز کشورمان با تمام توطئه‌های دشمنان به برکت خون شهدا ایستاده و سربلند است. 

وی افزود: ایران اسلامی به برکت خون شهدا در اوج عزت و اقتدار قرار دارد و  درعرصه‌های مختلف به دستاوردهای ارزشمندی دست‌یافته است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4789414/ایران-اسلامی-به-برکت-خون-شهدا-در-اوج-عزت-و-اقتدار-قرار-دارد

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.