خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ روحیه جهادی شهید شهریاری غنی سازی ۲۰ درصد را محقق کرد
اخبار زنجان/ روحیه جهادی شهید شهریاری غنی سازی ۲۰ درصد را محقق کرد

اخبار زنجان/ روحیه جهادی شهید شهریاری غنی سازی ۲۰ درصد را محقق کرد

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، سردار جهانبخش کرمی صبح پنجشنبه در نهمین یادواره شهید مجید شهریاری در دانشگاه آزاد زنجان، گفت: روحیه جهادی شهید شهریاری غنی سازی ۲۰ درصد را محقق کرد. 

وی با بیان اینکه باید ادامه دهنده راه شهید شهریاری باشیم، اظهار کرد: امروز باید روی عهد و پیمانی که با خداوند، شهدا و امام بسته‌ایم بمانیم و برای تحقق ایران مقتدر و عزتمند تلاش کنیم.

فرمانده سپاه استان زنجان لزوم توجه به پاسداشت یاد و خاطره شهدا و الگوگیری ا ز آنان، گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در طی ۴۱ سال گذشته با وجود همه دشمنی ها و توطئه‌های دشمنان توانسته است، مسیر اقتدار و عزت را طی کنند.

کرمی  با بیان اینکه امروز ما وظیفه داریم در برابر دشمنان نظام اسلامی ایستادگی کنیم، افزود: دشمن با تمام توان و ظرفیت خود وارد عرصه مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است. لذا برای مقابله با توطئه‌های دشمنان همه باید هوشیار باشیم.

وی با بیان اینکه شهید آوینی با قلم خود برای احیای ارزش های اسلامی گام بر می دارد، یاد آورشد: هر کس به هر طریقی که توانسته است به این انقلاب کمک کرده است.

فرمانده سپاه استان زنجان عرصه صنعت موشکی را، عرصه ایثار، خودباوری، اقتدار و اتکا به توان داخلی عنوان کرد و گفت: شهید تهرانی مقدم کاری می کند که امروز دشمن از غرش موشک های ایران می ترسد.

کرمی با اشاره به اینکه تا دشمن اراده می کند علیه نظام اسلامی اتاق جلسه تشکیل دهد، همان اتاق جلسه در معرض موشک های ایران قرار می گیرد، گفت: ما باید خود را بیشتر از گذشته برای حملات دشمن آماده کنیم. 

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4789372/روحیه-جهادی-شهید-شهریاری-غنی-سازی-۲۰-درصد-را-محقق-کرد

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.