خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ دانش‌آموزان استثنایی به مشهد مقدس مشرف می‌شوند
اخبار زنجان/ دانش‌آموزان استثنایی به مشهد مقدس مشرف می‌شوند

اخبار زنجان/ دانش‌آموزان استثنایی به مشهد مقدس مشرف می‌شوند

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، ابراهیم رفیعی ظهر پنج شنبه در مراسم گرامی‌داشت روز جهانی معلولان که در کانون سهروردی زنجان برگزار شد، از اعزام دانش‌آموزان استثنایی به مشهد مقدس خبر داد و گفت: قرار است هزینه این سفر را سازمان آموزش و پرورش استثنایی تقبل کند و دانش‌آموزانی به مشهد مقدس مشرف خواهند شد که تاکنون به زیارت امام رضا (ع) مشرف نشده‌اند.

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش با اجرای سند تحول تلاش کرده است تا چند کار مهم و اساسی را دنبال کند، ادامه داد: بی‌تردید اجرای سند تحول بنیادین، مقدماتی دارد که برای اجرای مطلوب آن باید مواردی از جمله چرخش‌های تحول‌آفرین مورد توجه قرار گیرد.

رفیعی با یادآوری اینکه ایجاد تحول در محیط‌های آموزشی را باید یکی از اقدامات جدی آموزش و پرورش عنوان کرد، افزود: تلاش آموزش و پرورش این است که بتواند سیستم آموزشی متمرکز را به سیستم دارای محیط‌های یاددهی متعدد تغییر دهد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان با بیان اینکه یکی دیگر از اقدامات آموزش و پرورش، توسعه کانون‌های آموزش و پرورش بوده و معتقدیم کانون‌ها یکی از محل‌های یادگیری به‌شمار می‌رود، اظهار کرد: علاوه بر این و با توجه به اینکه یکی از تاکیدات سند تحول بنیادین، آموزش در محیط‌ بانشاط ورزشی است، لذا در همین راستا ۱۴ طرح ورزشی در هفته جاری به بهره‌برداری رسید.

رفیعی در ادامه از احداث دو ساختمان مختص مدارس استثنایی در زنجان خبر داد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4789563/دانش-آموزان-استثنایی-به-مشهد-مقدس-مشرف-می-شوند

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.