خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ بیمه شدگان بیمه اجباری در زنجان به ۱۳هزار نفررسیده است
اخبار زنجان/ بیمه شدگان بیمه اجباری در زنجان به ۱۳هزار نفررسیده است

اخبار زنجان/ بیمه شدگان بیمه اجباری در زنجان به ۱۳هزار نفررسیده است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، مسعود علیاری شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران در محل تأمین اجتماعی زنجان، با اشاره افزایش تعداد بیمه‌شدگان اجباری در استان زنجان، گفت: تعداد بیمه شدگان اجباری در زنجان به ۱۳ هزار نفر افزایش یافت و روند موجود در افزایش بیمه شدگان اجباری و تکمیلی در این استان روبه رشد است.

وی با بیان اینکه بیمه شدگان  بیمه اجباری در استان زنجان نسبت به سال گذشته افزایش دارد، اظهار کرد: این تعداد بیمه‌شده اجباری در استان آمار بسیار خوبی است. 

مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی استان زنجان، با بیان اینکه تأمین اجتماعی استان زنجان در ستاد موانع رفع تولید همواره توانسته در زمینه کمک به توسعه اشتغال ورود پیدا کند، گفت:  برخی از واحدهای تولیدی که دچار مشکلات بیمه ای هستند در جلسات ستاد رفع موانع تولید مسائل مشکلات خود را مطرح و در این زمینه تصمیم گیری می‌شود.

علیا ری تأکید کرد: سازمان تأمین اجتماعی استان زنجان به گسترش و فراگیر شدن پوشش بیمه‌ای در جامعه تأکید زیادی دارد و تاکنون هم اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده است. 

وی  بابیان اینکه با ارائه خدمات الکترونیکی تأمین اجتماعی،  مراجعات به سازمان کاهش‌یافته است، افزود: سازمان تأمین اجتماعی یک سازمان بیمه‌گر اجتماعی است و مأموریت اصلی آن تحت پوشش قرار دادن کارگران و کارکنان مزد و حقوق‌بگیر به‌صورت اجباری و صاحبان مشاغل آزاد به‌صورت اختیاری است.

مدیرکل سامان تأمین اجتماعی استان زنجان، بابیان اینکه استان زنجان هفت شعبه دائم تأمین اجتماعی و هفت شعبه اقماری دارد و یک شعبه کارگزاری در استان فعالیت می‌کند، یاد آور شد: تأمین اجتماعی یک نهاد غیردولتی است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4786081/بیمه-شدگان-بیمه-اجباری-در-زنجان-به-۱۳هزار-نفررسیده-است

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.