خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ نمایندگان مجلس آینده عملکرد شفافی داشته باشند
اخبار زنجان/ نمایندگان مجلس آینده عملکرد شفافی داشته باشند

اخبار زنجان/ نمایندگان مجلس آینده عملکرد شفافی داشته باشند

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، محمد اسماعیلی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه نمایندگان دوره بعدی باید عملکرد شفافی داشته باشند، افزود: بی‌تردید عملکردی که از نمایندگان دوره بعد مجلس شورای اسلامی سراغ داریم، این است که باید نظارت دقیق‌تری بر عملکرد دولت داشته و با این رویکرد، مشکلات و ایرادات را به مسئولان تذکر دهند.

وی با بیان اینکه انتظاری که از نمایندگان دوره بعدی مجلس شورای اسلامی داریم، این است که کارآمد، جهادی و ولایی باشند، ادامه داد: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با توجه به اینکه در آستانه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار داریم، فعالیت‌های خود را آغاز کرده است.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان زنجان با یادآوری اینکه فعالیت‌هایی که در این شورا انجام می‌شود در قالب چارچوبی است که از سوی مرکز برای شورای ائتلاف پیش‌بینی شده است، تصریح کرد: آقایان داوود حسنی، مصطفی طاهری، حجت الاسلام مهدی باقری و اصغر حاتمی برای حوزه انتخابیه زنجان و طارم انتخاب شده اند که در نهایت دو نفر اصلی معرفی می‌شوند.

اسماعیلی در ادامه با تاکید بر اینکه برای مجلس آینده انتظار داریم افرادی به خانه ملت راه یابند که دارای عملکرد شفافی بوده و از سلامت لازم که لازمه یک نماینده مردم در مجلس است، برخوردار باشند، اظهار کرد: فراخوان این شورا برای ثبت‌نام کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در این ائتلاف منتشر شده است.

وی در این خصوص ادامه داد: بعد از اعلام فراخوان و ثبت‌نام از کاندیداها، در نهایت با 8 نفر مجمع مذکور شکل گرفت که از این تعداد نیز 5 نفر به ترتیب آرا انتخاب شدند.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان زنجان در ادامه با تاکید بر اینکه تصمیم‌گیرندگان نهایی در انتخابات، مردم هستند، خاطرنشان کرد: این روند در شهرستان‌ها نیز پس از ثبت‌نام کاندیداها انجام خواهد شد اما آنچه که حائز اهمیت است، این است که با گذشته زمان، بین اصول‌گرایان هماهنگی بیشتر به وجود خواهد آمد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4784716/نمایندگان-مجلس-آینده-عملکرد-شفافی-داشته-باشند

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.