خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ حضور ۲۸۰ ناشر در نمایشگاه کتاب زنجان
اخبار زنجان/ حضور ۲۸۰ ناشر در نمایشگاه کتاب زنجان

اخبار زنجان/ حضور ۲۸۰ ناشر در نمایشگاه کتاب زنجان

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فاطمه کرباسی ظهر شنبه در نشست خبری پیرامون برگزاری نمایشگاه کتاب زنجان و ۲ نمایشگاه جنبی با بیان اینکه تا به امروز حضور ۲۸۰ ناشر در دهمین نمایشگاه کتاب زنجان مسجل شده است، گفت: برای این منظور ۲۲۰ غرفه برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

وی با یادآوری اینکه زمان برگزاری نمایشگاه از ۱۱ تا ۱۶ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کاسپین خواهد بود، افزود: همزمان با برگزاری دهمین نمایشگاه کتاب زنجان، شاهد برگزاری دو نمایشگاه دیگر به نام‌های چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه‌های استان و نیز دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال خواهیم بود.

کرباسی با یادآوری اینکه مسئولیت برگزاری نمایشگاه و متولی آن بر عهده موسسه نمایشگاه کتاب خواهد بود، تصریح کرد:‌ دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال در قالب ۱۵ غرفه برگزار خواهد شد. همچنین برای حضور در چهارمین نمایشگاه مطبوعات نیز تا به امروز ۳۰ رسانه اعلام آمادگی کرده‌اند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه ۵۵۰۰ مترمربع برای برگزاری این سه نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کاسپین در نظر گرفته شده است، ادامه داد: مراسم افتتاحیه دهمین نمایشگاه کتاب زنجان قرار است ۱۱ آذرماه با حضور رئیس خانه کتاب برگزار شود.

کرباسی با اشاره به اینکه برای این دوره از نمایشگاه کتاب زنجان ۶۲ هزار و ۹۰۳ عنوان کتاب در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: برای دهمین نمایشگاه کتاب زنجان تخفیف ۲۰ تا ۳۰ درصدی کتاب در نظر گرفته شده است. همچنین امسال ۸۰۰ میلیون تومان بن کتاب در نمایشگاه عرضه می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از کمک ۱۵۰ میلیون تومانی استانداری زنجان برای برگزاری این نمایشگاه خبر داد و گفت: این اداره‌کل در حال حاضر دو موضوع را به صورت جدی دنبال می‌کند که یکی از آن‌ها بحث کارت خبرنگاری است و دیگری مشکلاتی که مطبوعات در حوزه کاغذ دارند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4784611/حضور-۲۸۰-ناشر-در-نمایشگاه-کتاب-زنجان

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.