خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ مردم بار دیگر صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند
اخبار زنجان/ مردم بار دیگر صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند

اخبار زنجان/ مردم بار دیگر صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، حجت‌الاسلام علی تقوی بعد از ظهر سه شنبه در مراسم تودیع و معارفه مسئولان دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان با اشاره به توفیقاتی که ایران اسلامی در عرصه‌های علم و دانش به دست آورده است، افزود: امروز آمار حاکی از آن است که ایران اسلامی با تکیه بر جوانان انقلابی خود توانسته است گام‌های بلندی را در عرصه‌های علم و دانش بردارد.

وی تصریح کرد: خوشبختانه امروز دنیا نیز این مهم را پذیرفته که حرکت‌های چشم‌گیر و قابل توجهی توسط دانشمندان ایرانی در زمینه‌های مختلف برداشته شده است.

معاون دفتر نهاد رهبری در دانشگاه‌های کشور  با یادآوری این مهم که ایران اسلامی امروز به رشد علمی کم‌نظیری در دنیا دست یافته است، ادامه داد: همه این توفیقات در حالی به دست آمده است که ملت شهیدپرور ایران با تحریم‌های یک‌طرفه و ظالمانه استکبار جهانی مواجه بوده و همین مسئله ارزش این توفیقات را دوچندان می‌کند که بی‌شک این مهم نیز از برکات انقلاب اسلامی است.

تقوی با بیان اینکه حرکت‌هایی که در طول چهار دهه گذشته انجام گرفته، باعث شده است تا علم و دانش محدود به مناطق خاص نبوده و محروم‌ترین نقطه از خاک پهناور کشور نیز از آن بهره‌مند شود، اظهار کرد: اگر بخواهیم برای تایید این ادعا، مثال بزنیم، بهترین و عینی‌ترین نمونه، شهر زابل است؛ چرا که با وجود اینکه یکی از محروم‌ترین استان‌ها به‌شمار می‌رود اما از وجود ۵۰۰ عضو هیئت علمی بهره می‌برد.

معاون دفتر نهاد رهبری در دانشگاه‌های کشور یکی از ضرورت‌های امروز را اهتمام جدی به رونق فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان دانست و گفت: باید زمینه حضور و فعالیت جدی جوانان باانگیزه را در این مراکز فراهم آوریم، از همه مهم‌تر اینکه نباید اجازه دهیم تا اقتدار علمی‌مان زیر سئوال برود. امروز سرنگون شدن پهبادهای متجاوز، گوشه‌ای از پیشرفت‌های علمی است که محقق شده است.

تقوی در ادامه با اشاره به اغتشاشات اخیر، این اقدام را یک طراحی از پیش تعیین شده دانست و با یادآوری اینکه مردم ایران با حضور بصیرت‌مندانه خود در راستای حمایت از انقلاب، بار دیگر صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند، خاطرنشان کرد: معتقدیم بیان آزادانه نقدها می‌تواند بسیار راهگشا باشد و مقابله با اغتشاشات که محلی از اعراب برای مطالبات مردم ندارد، به معنای معترض نبودن به عملکرد دولت نیست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان نیز در ادامه این مراسم با تاکید بر اینکه امروز در شرایطی قرار داریم که علاوه بر احساس تکلیف، باید به صورت جهادگونه وارد عرصه کار و فعالیت شویم، افزود: حضور همه مسئولان در بطن جامعه یک الزام در شرایط کنونی بوده و نمی‌توان جامعه را صرفا با پشت میزنشینی اداره کرد.

علیرضا فیروزفر با بیان اینکه امروز به جرأت می‌توان گفت که دانشگاه آزاد اسلامی زنجان در همه ابعاد تحول‌گرایی چشم‌گیری داشته است، تصریح کرد: سیاست‌های خوبی به واسطه حضور تیم مدیریتی جدید که بسیار عمل‌گرا نیز هست، اتخاذ شده و این ادامه خواهد داشت.

گفتنی است در این مراسم حجت‌الاسلام نقی‌لو به عنوان مسئول جدید دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان معرفی شد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4781876/مردم-بار-دیگر-صف-خود-را-از-اغتشاشگران-جدا-کردند

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.