خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ بسیج برای کشور سربلندی به همراه داشته است
اخبار زنجان/  بسیج برای کشور سربلندی به همراه داشته است

اخبار زنجان/ بسیج برای کشور سربلندی به همراه داشته است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، سردار جهانبخش کرمی صبح سه‌شنبه در اجتماع بزرگ بسیجیان که در محل سالن شش‌هزار نفری مجموعه ورزشی انقلاب زنجان برگزار شد، با تبریک هفته بسیج به همه بسیجیان استان، اظهار کرد: بسیج در عرصه های مختلف در خدمت نظام  مقدس  جمهوری انقلاب اسلامی ایران بوده است و سربلندی به همراه داشته باشد.

وی به فتنه دشمن که طی هفته های گذشته در کشور رخ داد، اشاره کرد و گفت: این فتنه و اغتشاش دشمنان توسط بسیجیان و مردم ولایی خاموش شد.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان به منویات امام راحل در خصوص بسیج اشاره کرد و یادآور شد: بسیج مدرسه عشق است و این مکتب، شاهدان گمنامی دارد که پیروان‌شان، بالای گلدسته‌های آن، اذان شهادت و رشادت سر می‌هند.

کرمی با بیان اینکه بسیح لشکر مخلص خدا است، افزود: همه مجاهدان از اول تا آخرین دفتر را امضا کردند.

وی با بیان اینکه بسیج از گل‌های باغ انقلاب است، ابراز کرد: امام راحل برای پاسداری از انقلاب و مشارکت دادن مردم در اداره کشور، دستور تشکیل بسیج مردمی را صادر کردند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان تصریح کرد: بسیجیان در هشت سال دفاع‌مقدس در مقابل دشمنان شرق و غرب و ابرقدرت‌های شیطانی ایستادند.

کرمی گفت: بسیجیان در همه مقتضیات زمانی در صحنه بودند و نگذاشتند دشمن نگاه شوم به کشورمان داشته باشد

وی با بیان  اینکه کشور برای تداوم سربلندی، نیازمند توسعه و تبیین گفتمان و تفکر بسیجی در بین همه اقشار جامعه است، افزود: بسیج امروز هم در صحنه‌های دفاعی، اجتماعی، فرهنگی، سازندگی و امنیتی در صحنه است و گوش به فرمان ولایت فقیه دارد.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره و خاطرنشان کرد: طبق بیانیه گام دوم انقلاب، بسیجیان و مردم ولایی همه فشارها و تحریم‌های دشمنان را تحمل کرده و نمی‌گذارند دشمن به این کشور تجاوز کند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4781229/بسیج-برای-کشور-سربلندی-به-همراه-داشته-است

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.