خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ برخورد شدید با اخلالگران در بازار زنجان
اخبار زنجان/ برخورد شدید با اخلالگران در بازار زنجان

اخبار زنجان/ برخورد شدید با اخلالگران در بازار زنجان

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فتح الله حقیقی شامگاه شنبه در بازید از بازار زنجان، با بیان اینکه از بازار و واحدهای صنفی استان زنجان روزانه بازرسی می‌شود،  گفت: کمیته نظارت روزانه بر واحدهای صنفی در همه بخش‌های نظارت دارد.

وی با بیان اینکه بازرسی‌ها ادامه دارد و به هیچ وجه اجازه افزایش قیمت ها را نمی‌دهیم، افزود: با افزایش دهندگان بی دلیل نرخ‌ها برخورد قاطع خواهد شد.

حقیقی با تاکید بر اینکه بازرسی‌ها در همه نقاط استان زنجان به صورت گسترده انجام می‌شود، گفت:  همزمان با مرکز استان در همه شهرستان‌های استان زنجان بازدید از واحدهای صنفی انجام می‌شود

استاندار زنجان با بیان اینکه نوسان و افزایش در قیمت میوه ها وجود دارد، افزود: عمده افزایش قیمت‌ها در میوه ها وارداتی از سایر استان‌های کشور است و در میوه‌های که در استان تولید شده است افزایش قیمتی وجود ندارد.

حقیقی با تاکید بر اینکه بازرسی و نظارت بر بازار زنجان به‌شدت تداوم خواهد داشت، گفت: با اخلالگران در بازار به شدت و قاطعانه برخورد خواهد شد و هیچ تعارفی در برخورد با گران‌فروشان نداریم و مسئولان باید نظارت دقیق و جدی بر بازار داشته باشند.

حقیقی همچنین با اشاره به وضعیت قیمت خواربار در بازار، گفت: در واحدهای صنفی به‌ویژه بخش خواربار نرخ‌ها تغییری نکرده است با این وجود مردم نگرانی‌هایی دارند.

وی با اشاره به افزایش قیمت گوجه فرنگی، گفت: گوجه فرنگی به اندازه کافی است و تعاون روستایی ملزم می‌کنیم تا قیمت کاذب گوجه فرنگی شکسته شود چرا که این محصول از قبل خریداری شده و در بازار موجود است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4779184/برخورد-شدید-با-اخلالگران-در-بازار-زنجان

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.