خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ فیلم کوتاه «پاگرد»در زنجان تولید شد
اخبار زنجان/ فیلم کوتاه «پاگرد»در زنجان تولید شد

اخبار زنجان/ فیلم کوتاه «پاگرد»در زنجان تولید شد

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» و به نقل از حوزه هنری استان زنجان، میثم سیفی گفت:  فیلم کوتاه ۱۰۰ ثانیه‌ای «پاگرد»  کار مشترکی از سوسن سلامت و بهزاد علوی است که به تهیه‌کنندگی حوزه هنری زنجان تولید شده است.

وی با اشاره به حضور چهره‌های نام آشنای سینما و تلویزیون ایران در فیلم کوتاه داستانی «پاگرد» افزود: در این فیلم زهرا داوودنژاد، سیروس همتی و مهری‌سادات آل‌آقا  نقش آفرینی کردند.

 مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری زنجان اضافه کرد: این فیلم، داستان زنی را به تصویر می‌کشد که به خیانت همسرش پی برده  با این که پای پلیس به ماجرا کشیده شده است اما او نمی‌خواهد زندگی خود و فرزندانش را به خطر بیندازد.

سیفی افزود: آسیب‌های تأثیرگذار بر طلاق و یا متأثر از طلاق به ایجاد تنش در زندگی خانوادگی منجر می‌شود و هدف از تولید فیلم کوتاه «پاگرد» با مضمون طلاق تبیین نقش و جایگاه هر کدام از زوجین در حفظ و صیانت از زندگی با راهکارهای منطقی است.

وی با بیان اینکه فیلم کوتاه ۱۰۰ ثانیه‌ایای «پاگرد»  از سوی حوزه هنری زنجان و سازمان امور اجتماعی وزارت کشور تولید شده است، گفت: پیش از این نیز فیلم کوتاه “طیبه” فیلمی در ژانر اجتماعی است که به کارگردانی علیرضا سلطانی و به تهیه‌کنندگی حوزه هنری زنجان تولید شده بود.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4779662/فیلم-کوتاه-پاگرد-در-زنجان-تولید-شد

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.