خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/  دفاع مقدس مایه مباهات و افتخار میهن اسلامی است
اخبار زنجان/  دفاع مقدس مایه مباهات و افتخار میهن اسلامی است

اخبار زنجان/  دفاع مقدس مایه مباهات و افتخار میهن اسلامی است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فتح الله حقیقی ظهر پنجشنبه در همایش بسیج و طرح اعتلای بسیج فرهنگیان استان زنجان، گفت: بسیجیان یاوران حقیقی انقلاب  هستند و بسیجی دارای ویژگی‌هایی بوده که دنیا تشنه آن است.

استاندار زنجان افزود: امروز تکلیف جوانان این است که به دانش نوین و فناوری روز مجهز شوند چرا که امروز دنیا پیچیده شده و دلسوزان انقلاب نباید از علوم نوین غافل شوند. 

حقیقی ابراز کرد: تحریم سپاه توسط دشمن موجب افزایش وحدت در کشور شد و این نشان دهنده آن است که  این نهاد چقدر در اقتدار کشور موثر بوده و اثرپذیری و جایگاه سپاه را نشان می‌دهد. 

وی افزود: رزمندگان در زمان دفاع مقدس دارای ویژگی‌های منحصر به فرد بودند و باید این ویژگی‌ها برای نسل جدید بیان و تببین شود.

استاندار زنجان با بیان اینکه دفاع مقدس مایه مباهات و افتخار میهن اسلامی است، ابراز کرد: همه باید قدردان انقلاب باشیم ونباید تاریخ را فراموش کرد.

حقیقی  به دشمنی چهل ساله آمریکا با نظام جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و یاد آورشد: اگر دشمنان توان داشتند ایران و انقلاب را از بین می‌بردند اما این توان را ندارند و باید قدردان انقلاب باشیم و حماسه‌سازان انقلاب هیچگاه نباید فراموش شوند.

استاندار زنجان با بیان اینکه حماسه‌سازان این انقلاب و شهدا حقیقت‌های همیشه تاریخ هستند، گفت: حماسه باید ماندگار و زنده باقی بماند. 

حقیقی به اغتشاشات اخیر اشاره کرد و افزود: حرکت‌های ایجاد شده در روزهای اخیر چیز تازه‌ای نیست و فقط شیوه‌ها و راه‌های بیان آن تغییر کرده است. 

وی با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره با توطئه های فراوانی مواجه بوده است، گفت: ملت ایران هوشیارتر و آگاه تر از گذشته در برابر توطئه های دشمنان ایستاده است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4777641/دفاع-مقدس-مایه-مباهات-و-افتخار-میهن-اسلامی-است

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.