خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/  اجتماع بزرگ ۱۰ هزار نفری بسیجیان درزنجان
اخبار زنجان/  اجتماع بزرگ ۱۰ هزار نفری بسیجیان درزنجان

اخبار زنجان/  اجتماع بزرگ ۱۰ هزار نفری بسیجیان درزنجان

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، سرهنگ علی سهندی ظهر پنجشنبه در نشست خبری با خبرنگاران در محل سپاه ناحیه زنجان، به هفته بسیج اشاره کرد و گفت: هفته بسیج از ۳۰ آبان شروع و تا ۶ آذر ادامه دارد. 

وی به  شعار هفته بسیج اشاره کردو گفت:  شعار هفته بسیج «چهل سال خدمت، جهاد و شهادت» نامگذاری شده و چهل سالگی انقلاب اسلامی محور برنامه‌های هفته بسیج است. 

فرمانده سپاه شهرستان زنجان اظهار کرد: هفته بسیج فرصت مناسبی برای نمایش عمومی و بیان دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی است و خدمت و شهادت یکی از مهم‌ترین کارهای بسیج در طول چهل سال پس از انقلاب اسلامی است.

سهندی ابراز کرد: بسیج در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، رسانه و فضای مجازی و سازندگی خدمت‌رسانی کرده است.

فرمانده سپاه شهرستان زنجان از برگزاری بیش از  هزار عنوان  برنامه طی هفته بسیج در شهرستان زنجان خبر دادو افزود: ساخت ۴۰ واحد مسکونی توسط بسیج که ۸ واحد آن در  هفته بسیج  تحویل داده می شود و این برنامه ها با محوریت پایگاه‌ها و مساجد با حضور مسئولان اجرا می‌شود.

سهندی  از اجتماع بزرگ ۱۰ هزار نفری بسیجیان همزمان با بسیجیان سراسر کشوردر زنجان خبر داد و افزود:  گردان‌های سایبری در هفته بسیج تشکیل می شود و  بسیج در فضای مجازی فعالیت موفق و خوبی دارد که در این راستا ساختمان مجزایی هم طی این هفته افتتاح می شود. 

وی افزود:  طی هفته بسیج به ۲۵ روستای شهرستان  زنجان آبرسانی انجام می‌شود و پروژه منبع آب ۷۰۰ مترمکعبی روستای میرجان با کمک خیرین در حال انجام است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4777623/اجتماع-بزرگ-۱۰-هزار-نفری-بسیجیان-درزنجان

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.